Aaaa aaa – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Sławno | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Aaaa aaa
Aaaa aaa

Aaaa aaa

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Aaaa aaa
Aaaa aaa
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!
Obszary usług
Sławno
Adres
76-100 Sławno
Polska

Opinie

Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy, właściciel jest niesłowny, nie dotrzymuje umówionych terminów, nie ma z nim żadnego kontaktu. Na mebel czekałam 3 miesiące i otrzymałam go tylko dlatego (w dodatku nie kompletny i do dzisiaj nie dosłał brakujących elementów, przez co muszę dołożyć do interesu i iść do innego stolarza), że zagroziłam zgłoszeniem sprawy na policję, ponieważ pieniądze zażyczył sobie właściciel z góry a była to kwota powyżej 800 zł. Zdecydowanie nie polecam i obym NIGDY WIĘCEJ się na niego nie natknęła.
ponad 2 lata temu
Data projektu: Listopad 2016
Zamówiłam u Pana Dawida stolik rustykalny, to co otrzymałam przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Stolik jest niesamowity, pięknie wykonany w 100% z drewna. Około 5 tygodni oczekiwania jak na ręczną pracę to moim zdaniem niedługo. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i śmiało mogę wszystkim polecić Pana Dawida.
około 2 lata temu
Data projektu: Marzec 2015
Witam. Chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami z tą firmą a są one więcej niż zadowalające. Wartość zlecenia wynosiła ponad 20 tys. zł z czego dużą część stanowiła zaliczka. Zlecenie zostało zrealizowane w terminie zawartym w umowie, kontakt z właścicielem firmy był doskonały i dziś mogę się cieszyć pięknymi meblami. Serdecznie polecam firmę RusticAll.
około 2 lata temu
Data projektu: Styczeń 2017
Prof pin.png%7c54.36262,16