Kokon Studio Karolina Alicja Prałat – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Szczecin | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Kokon Studio Karolina Alicja Prałat
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Kokon Studio Karolina Alicja Prałat
Kokon Studio Karolina Alicj...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Kokon Studio prowadzone przez mgr inż. arch. Karolinę Alicję Prałat jest pracownią architektoniczną o bardzo szerokim wachlarzu usług.Mamy doświadczenie i projektujemy praktycznie wszystko, co da się zaprojektować. Od mebli, zabudów meblowych, wnętrz, małej architektury po budowy, przebudowy, modernizacje, adaptacje obiektów architektonicznych o bardzo zróżnicowanej skali oraz założenia architektoniczno - urbanistyczne. Projekty wykonujemy w miarę potrzeb wielobranżowo, zajmujemy się również prowadzeniem postępowań administracyjnych związanych m.in. z pozwoleniami na budowę. Przywiązujemy szczególną wagę do poszukiwań rozwiązań innowacyjnych, niepowtarzalnych i najbardziej adekwatnych do projektu, ale jednocześnie możliwych do realizacji w założonym czasie i budżecie oraz spełniających nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów.Zawsze staramy się zaopiekować projektem od samego procesu koncepcyjnego, przez drogę administracyjną, aż po sprawowanie pieczy nad jego realizacją i bieżącym rozwiązywaniem zagadnień na budowie.Nie boimy się wyzwań, każdy projekt powstaje z ogromną pasją i świeżym podejściem do architektury. Uwielbiamy współpracować z naszymi klientami, każdy światopogląd, charakter i tło kulturowe stanowi dla nas inspirację do tworzenia unikatowych rozwiązań projektowych.Posiadamy uprawnienia budowlane nr 19/ZPOIA/OKK/2014 oraz jesteśmy czynnym członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem ZP-0747.Zapraszamy do współpracy!

Usługi
projektowanie architektoniczne wnętrz mebli
Obszary usług
Cała polska
Adres
71-495 Szczecin
Polska
+48-508360782 www.kokonstudio.com
Prof pin.png%7c53.4738693,14