Hydraulik Konterm – profesjonaliści w kategorii Hydraulicy w miejscowości Białystok | homify
Hydraulik Konterm
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt Nowa oferta
Hydraulik Konterm
Hydraulik Konterm
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Hydraulik może przydać się w każdym domu, często w najmniej oczekiwanym momencie. Konterm to firma oferująca profesjonalne usługi hydrauliczne, bazując na wieloletnim doświadczeniu, doborze fachowej kadry i wykorzystywaniu materiałów wysokiej jakości. Wyróżnia się nie tylko jakością świadczonych usług, ale również szybką realizacją zleceń.

Oferta Konterm obejmuje szeroki zakres usług hydraulicznych, w tym instalacje sanitarne, grzewcze, fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i wykonywanie projektów instalacji. Doświadczony hydraulik zajmie się dla Państwa każdym zleceniem, dbając o szybki czas realizacji i pełne zadowolenie klienta.

Obszary usług
Białystok
Adres
Kuriany 1A
15-588 Białystok
Polska
+48-604299450 konterm.pl

Opinie

Bardzo dobra realizacja kotłowni (kocioł kondensacyjny+ woda użytkowa ). Jestem zadowolony z usług Pana Karola, kontakt na dobrym poziomie, terminy dotrzymywane, dobra cena. Wszystko chodzi jak należy. Polecam
ponad rok temu
Firma godna polecenia, profesjonalna obsługa zarówno pod względem formalnym jak i wykonania. Fachowe doradztwo , kocioł na pelet został sprawnie zamontowany, kontakt tel. zawsze dostępny. Jak najbardziej polecam.
ponad rok temu
Pan Karol wykonał u nas całościową instalację wod-kan. c.o., kotłownia gazowa. Jestem zadowolony z usługi. Pan Karol jasno i klarownie przedstawia warunki realizacji oraz standard wykonania, wyjaśnia zastosowane rozwiązania. Polecam wszystkim, którzy nie mają czasu patrzeć na ręce wykonawcy.
około rok temu
Prof pin.png%7c53.0826291,23