Aśka Warchał – profesjonaliści w kategorii Media i blogerzy w miejscowości Kraków | homify
Aśka Warchał
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Aśka Warchał
Aśka Warchał
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Jestem historyczką sztuki, na co dzień zajmuję się sztuką współczesną. Architektura oraz wystrój wnętrz interesują mnie odkąd pamiętam – silnie wierzę w to, że otaczająca nas przestrzeń może poprawiać jakość naszego życia. Dlatego powinna być uporządkowana, piękna, stymulująca kreatywność, pasująca do osobowości... Najbliższy jest mi styl eklektyczny, chociaż w każdym ze stylów znajdę coś dla siebie. W minimalizmie doceniam funkcjonalne rozwiązania, w stylu rustykalnym bliskość natury, a w wiejskim: nawiązania do tradycji.

Piszę dla homify od 2015 roku i od tamtej pory nauczyłam się, że potrzeby każdej rodziny, każdej osoby są inne. Dla jednych szczytem marzeń będzie klasyczny dom jednorodzinny na przedmieściach, dla innych spełnieniem snów będzie nowoczesny apartament z widokiem na centrum miasta.

Jakiekolwiek by jednak nie były nasze potrzeby, oglądanie nowatorskich projektów architektów, architektów wnętrz oraz innych ekspertów homify zawsze zadziała inspirująco!

Obszary usług
Kraków
Adres
30-394 Kraków
Polska
Prof pin.png%7c50.0123308461194,19