Aśka Warchał – profesjonaliści w kategorii Media i blogerzy w miejscowości Kraków | homify
Aśka Warchał

Aśka Warchał

Aśka Warchał
Aśka Warchał
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 64% procentach

64%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

PROJEKTY

Jestem historyczką sztuki, na co dzień zajmuję się sztuką współczesną. Architektura oraz wystrój wnętrz interesują mnie odkąd pamiętam – silnie wierzę w to, że otaczająca nas przestrzeń może poprawiać jakość naszego życia. Dlatego powinna być uporządkowana, piękna, stymulująca kreatywność, pasująca do osobowości... Najbliższy jest mi styl eklektyczny, chociaż w każdym ze stylów znajdę coś dla siebie. W minimalizmie doceniam funkcjonalne rozwiązania, w stylu rustykalnym bliskość natury, a w wiejskim: nawiązania do tradycji.

Piszę dla homify od 2015 roku i od tamtej pory nauczyłam się, że potrzeby każdej rodziny, każdej osoby są inne. Dla jednych szczytem marzeń będzie klasyczny dom jednorodzinny na przedmieściach, dla innych spełnieniem snów będzie nowoczesny apartament z widokiem na centrum miasta.

Jakiekolwiek by jednak nie były nasze potrzeby, oglądanie nowatorskich projektów architektów, architektów wnętrz oraz innych ekspertów homify zawsze zadziała inspirująco!

Obszary usług
Kraków
Adres
30-394 Kraków
Polska
Prof pin.png%7c50.0055732,19