Focus – profesjonaliści w kategorii Kamień, płytki i blaty w miejscowości Warszawa - Wesoła | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Focus
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Focus
Focus
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Główną działalnością firmy było i jest wykonywanie elementów wystroju wnętrz z kamienia naturalnego takich jak: parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, elewacje. Usługi robót kamieniarskich świadczymy w szerokim zakresie od sprzedaży elementów kamiennych po kompleksowe realizacje z projektowaniem rozwiązań, obmiarem, doradztwem, przygotowaniem materiału, transportem, montażem oraz konserwacją.             

    Zaś w 2012r. firma wprowadza nowoczesne produkty – spieki kwarcowe o imponujących wymiarach płyt 3m x 1m. Spieki kwarcowe Laminam stworzone są z naturalnych materiałów (iły łupkowe, skały granitowe) i pigmentów ceramicznych. Powstały z tych surowców granulat zostaje spracowany a potem wypalony w piecu hybrydowym. Tak uzyskane płyty są idealnie płaskie i dokładnie pocięte. Dzięki nowoczesnym technologiom płyty te są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz odporne na mróz, ogień, pleśń, promienie UV i w związku z tym mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz.                     Obecnie jesteśmy liderem na rynku w dziedzinie przetwarzania oraz montażu spieków kwarcowych.

Zajmujemy się również importem kamienia,
a w szczególności marmuru, granitu i piaskowca. Główne kierunki importu to: Hiszpania, Turcja, Indie w zależności od potrzeb i gustów klientów. Oferujemy kamień zarówno w slabach czyli gotowych płytach ciętych z bloków, z przeznaczeniem do dalszej obróbki jak i również w płytkach w różnych wymiarach i grubościach. Firma wyposażona jest w maszyny i urządzenia do obróbki kamienia, dzięki czemu może zaoferować klientom szeroką gamę wyrobów o najwyższych standardach technicznych i jakościowych.

Usługi
  • Blat kuchenne
  • posadzki
  • okładziny ścienne
  • elewacje
  • schody
  • łazienki
Obszary usług
Polska i Europa
Nagrody i wyróżnienia
Otrzymaliśmy złoty medal za największa ilość przetworzonych i zamontowanych spieków w Polsce w 2013 roku.
Adres
Jeździecka 21F lok 11
05-077 Warszawa – Wesoła
Polska
+60-1251588 laminamserwis.pl
Prof pin.png%7c52.218385,21