GRACJA SP. Z O.O. – profesjonaliści w kategorii Okna w miejscowości Zamarski, Polska | homify
GRACJA SP. Z O.O.
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
GRACJA SP. Z O.O.
GRACJA SP. Z O.O.
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

GRACJA prowadzi swą działalność na rynku polskim od 1995 roku. Od momentu powstania firma skupia się na kompleksowej obsłudze Klienta, obejmującej projektowanie, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis zimowych ogrodów oraz zadaszeń basenów i tarasów.

Drewniane ogrody zimowe i zadaszenia tarasów oraz zadaszenia basenów firmy GRACJA to inwestycja na lata, podnosząca komfort życia, dająca zadowolenie i prestiż. Tworzymy dla ludzi kochających piękno otoczenia i pragnących żyć w harmonijnych wnętrzach. Każda nowa konstrukcja jest dla nas dziełem sztuki.

Jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner, który stale doskonali i dostosowuje swoje plany rozwojowe do wymagań Klientów. Tworzymy zespół posiadający dużą wiedzę i pasję tworzenia. Doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych projektów pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości, podejmować trudne i niekonwencjonalne wyzwania.

Satysfakcja i zadowolenie Klienta z zakupu i użytkowania produkowanych przez nas wyrobów jest naszym nadrzędnym celem. Fakt, że polecają usługi naszej firmy swoim znajomym jest dla nas największą satysfakcją. Doświadczenie, profesjonalizm i wiedza naszej firmy gwarantuje wysoką jakość i mistrzostwo wykonania. Dbamy o to, aby nazwa GRACJA była synonimem doskonałości.

Usługi
  • projektowanie
  • doradztwo techniczne
  • produkcja
  • montaż i serwis zimowych ogrodów
  • okien i drzwi drewnianych oraz zadaszeń basenów i tarasów
Obszary usług
cała Polska and Zamarski, Polska
Nagrody i wyróżnienia
certyfikat Solidna firma 2011
Adres
Rudowska 66
43-419 Zamarski, Polska
Polska
+48-602378030 www.gracja.cieszyn.pl
Prof pin.png%7c49.7497919,18