Karolina Mitura

Karolina Mitura

Karolina Mitura
Karolina Mitura
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

homify jest platformą internetową łączącą ze sobą specjalistów z dziedzin architektury i designu z całego świata. Osoby, które szukają inspiracji na swój dom i ogród z pewnością znajdą je tutaj: ponad 50,000 ekspertów z całego świata, takich jak architekci, projektanci wnętrz czy designerzy, używa homify jako swojego portfolio.

Najbardziej fascynujące projekty, a także porady i wskazówki dotyczące budowy domu, wykończeń i urządzania, pojawiają się regularnie w naszym magazynie. Od wymarzonej kuchni do kreatywnego projektu ogrodu- wszystkie projekty, w formie 500,000 zdjęć, mogą zostać zapisane i kolekcjonowane w osobistych Katalogach Inspiracji, pozwalających mieć wszystkie pomysły pod ręką. Czy to do wyłożenia podłogi, remontu łazienki, czy też urządzania ogrodu zimowego: na homify nie tylko znajdziesz idealnego eksperta do planowanych prac, ale także skontaktujesz się z nim za pomocą jednego kliknięcia myszki!"

Obszary usług
Szczecin and Berlin
Adres
Brunnenstrasse 110c
13355 Berlin
Niemcy

Opinie

Karolina is a pleasure to work with!
prawie 3 lata temu
Absolutely great. I can only recommend her!
prawie 3 lata temu

    Twój profil jest kompletny w 73% procentach

    73%
    • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

    Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika