BBHome Design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nowy projekt

Wnętrza skrojone na wymiar, dostosowane do charakteru mieszkańców i lokalizacji nieruchomości. Oryginale projekty w duchu współczesnej klasyki, uniwersalna paleta barw, jasne i klarowne podziały przestrzeni, szlachetne materiały i dodatki w duchu ponadczasowej elegancji to wyznaczniki stylu BBHome Design. Nasze projekty to połączenie funkcjonalności z estetyką, praktycznych zastosowań z nowoczesnymi materiałami, rozwiązań klasycznych z innowacyjnym podejściem do kreowania przestrzeni, w której mieszkamy, wypoczywamy lub pracujemy. Przejrzyjcie galerię naszych realizacji i skontaktujcie się z nami, jeśli chcecie pięknie mieszkać!   Pamiętajcie- Happiness is Homemade!

Usługi
Projektowanie i dekoracja wnętrz.
Obszary usług
Warszawa
Adres
Burakowska 5/7
01-066 Warszawa
Polska
+48-698502578 bbhomeonline.pl

Opinie

Profesjonalna, sympatyczna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z biurem obsługi klienta BBHome. Towar zakupiony piękny. Bardzo polecam!
10 miesięcy temu
Warto tu zajrzeć 😊 miejsce pełne inspiracji i wyrafinowanego designu. Bardzo miła obsługa!
około rok temu
Skorzystałam z oferty sklepu dotyczącej kieliszków. Oplacilam ich zakup i przez tydzień zamówienie wisiało jako w trakcie realizacji. Telefonicznie zgłosiłam brak jego realizacji. Okazało się że realizacja może nastąpić po 10 dniach od zamówienia bo sklep nie ma towaru, nie informuje klienta o tym oraz o opóźnieniu dostawy. Brak profesjonalizmu i szacunku dla kupującego.
około rok temu