Dendronica Ogrody – profesjonaliści w kategorii Architekci krajobrazu w miejscowości Busko-Zdrój | homify
Dendronica Ogrody
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Dendronica Ogrody
Dendronica Ogrody
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Główną usługą jaką oferujemy to projektowanie ogrodów. Specjalizujemy się w aranżowaniu idealnej przestrzeni wypoczynkowej, pamiętając oczywiście o innych funkcjach jakie dobry projekt ogrodu powinien zawierać. Nasze projekty obejmują także inne elementy składające się na całość ogrodu tj. projekty nawierzchni podjazdów i chodników (np. kostka brukowa), ogrodzenia, oświetlenie, budowle ogrodowe (np. altany, pergole, murki). Wszystkie projekty przedstawiamy w postaci animacji 3D (2 różne koncepcje na starcie w postaci wirtualnego spaceru!), które pozwalają na pełny wgląd w projektowany układ kompozycyjny, dając szersze możliwości wyboru oraz ułatwiają określenie kierunku rozwoju koncepcji. Współpracujemy z firmami wykonawczymi, które chętnie podejmą się realizacji ogrodu. Działamy głównie na terenie województwa świętokrzyskiego i małopolskiego - obręb Kielce, Kraków, Tarnów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Usługi
  • projektowanie ogrodów
  • projekty terenów zieleni
  • projekty kostki brukowej
Obszary usług
  • Kielce
  • Kraków
  • Tarnów
  • Busko-Zdrój
Adres
Kilińskiego 41/411
28-100 Busko-Zdrój
Polska
+48-608723587 dendronica.pl

Opinie

Pełen profesjonalizm. Polecam.
około miesiąca temu
Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, rzeczowość i duża wiedza sprawiły, że współpraca z Dendronicą była czystą przyjemnością. Polecam serdecznie !
ponad 2 lata temu
Polecam współpracę z Grupa Projektową Dendronica, przede wszystkim chcieliśmy podziękować Panu Karolowi Dyszkiewicz za profesjonalne podejście do naszego projektu ogrodu. Wszystkie etapy prac realizowane były zgodnie z objętym harmonogramem i cała praca przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wszystkie uwagi i sugestie były zrealizowane zgodnie z moimi potrzebami a z drugiej strony sugestie Pana Karola wzbogaciły i udoskonaliły cały projekt, tak że efekt przekroczył nasze oczekiwania. W skrócie, Pełen Profesjonalizm!!! Gorąco polecam ta firmę.
ponad 2 lata temu
Prof pin.png%7c50.4700119,20