Project Factory – profesjonaliści w kategorii Projektanci w miejscowości Białystok | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Project Factory
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Project Factory
Project Factory
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Firma Project Factory (www.projectfactory.com.pl)
została założona w 2014 roku, jednak jej początki sięgają do roku 2010. Jej główną działalnością jest projektowanie, wykonywanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej oraz outsourcing. W roku 2015 podjęto decyzję o wyodrębnieniu z firmy działu zajmującego się produkcją elementów z drewna oraz metalu - w ten sposób powstała marka HardCube (www.hardcube.pl). Znajomość lokalnego rynku firm produkcyjnych pozwala nam trafnie wybrać najlepszego wykonawcę spełniającego oczekiwania naszych Klientów. Naszą pracę zaczynamy więc od projektu a kończymy na gotowym wyrobie.

Działalność firmy: Project Factory (www.projectfactory.com.pl):

Obsługa firm w zakresie wykonywania dokumentacji technologicznej, oraz kosztorysowania - na podstawie rysunków, modeli, szkiców.Obsługą biznesową firm w zakresie outsourcingu - począwszy od negocjacji, poprzez zamówienia, prototypowanie i produkcję, kończąc na zagadnieniach logistycznych oraz reklamacjach. Specjalizujemy się w wykonywaniu modeli 3D elementów z giętych blach. Pomagamy w optymalizacji kosztów produkcji oraz pozyskiwaniu najlepszych dostawców wyrobów jak i usług.

HardCube (www.hardcube.pl) jako dział firmy Project Factory:

Projektowanie elementów należących do grupy małej architektury tj. stołów, stolików, ławek, donic.Projektowanie elementów wyposażenia wnętrza domów tj. schodów, barierek, łóżek, stołów, stolików oraz innych.Produkcja elementów z drewna, stali konstrukcyjnej oraz stali kwasoodpornej. Specjalizujemy się w wykonywaniu schodów a zwłaszcza schodów dębowych dywanowych oraz mebli dębowych. Wykonujemy również elementy nietypowe oraz jednostokowe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy nasz Klient jest dla nas równie ważny a naszym priorytetem jest jakość oferowanych usług oraz wyrobów.

W naszych realizacjach staramy się wdrażać najnowsze technologie, współpracujemy z architektami oraz projektantami w kraju jak i za granicą.

Usługi
  • projectowanie
  • wykonywanie schodów
  • stołów
  • stolików
  • mebli
  • ogrodów zimowych
Obszary usług
pl, Europa, and Białystok
Adres
15-836 Białystok
Polska
+48-790408797 www.projectfactory.com.pl
Prof pin.png%7c53.1440277,23