VZOR – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
VZOR
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
VZOR
VZOR
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

VZÓR - DOBRY DESIGN JEST PONADCZASOWY

Vzór powstał z pasji do designu i marzenia o stworzeniu kolekcji opartej o ikony polskiego projektowania, do której w przyszłości dołączą projekty wybitnych twórców młodego pokolenia.

Dzięki przedsięwzięciu stworzone zostaną warunki do tego aby projekty, o których obecnie wiedzą tylko nieliczni, które dotychczas zdobiły jedynie mury muzealnych wystaw trafiły do produkcji przemysłowej i stały się dostępne dla konsumentów designu.

A wszystko z poszanowaniem praw patentowych i autorskich, przy jednoczesnym  wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii produkcji.

Kolekcje marki Vzór przedstawiane będą nie poprzez luźno powiązane ze sobą produkty, ale poprzez sylwetki projektantów.

Marka zadebiutowała w czerwcu 2012 roku wprowadzając na rynek kultowy fotel Romana Modzelewskiego (RM58). Dzięki nieużywanej dotąd w polskim przemyśle meblarskim technologii rotoformowania odtworzono historyczny model fotela, który obecnie dostępny jest w dwóch wersjach wykończenia: wersja matowa to fotel z siedziskiem z polietylenu barwionego w masie, wersja classic to fotel z siedziskiem z polietylenu lakierowanego na wysoki połysk. Precyzyjnie opracowana forma stanowi stuprocentowe odwzorowanie względem oryginału.

W najbliższych planach marki Vzór są inne modele projektu Romana Modzelewskiego. Krzesło RM 56, którego jedna z wersji będzie wykonana w sklejce, a druga w tworzywie sztucznym. Pojawi się również RM 57 w wersji tapicerowanej. Wszystkie modele w kilku wariantach kolorystycznych będą zamykały przekrojową kolekcję Romana Modzelewskiego i zarazem otwierały kolekcję marki Vzór.

Obszary usług
Warszawa, Unia Europejska, and Polska i świat
Nagrody i wyróżnienia
  • Laureat nagrody Comingout 2012 – najlepsze dyplomy Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w kategorii „Wzornictwo”, 2012.
  • Finalista konkursu MocArty 2012 w kategorii „Rzecz z Klasą”, organizator RMF Classic, 2013.
  • Uczestnik Polish Design Focus 2013 – wystawy zbiorowej polskiego przemysłu kreatywnego w ramach DMY International Design Festival 2013 w Berlinie.
  • Laureat nagrody „Berlin design week best of” przyznawanej uczestników DMY International Design Festival 2013 przez magazyn branżowy Bethelines.com, Berlin, 2013.
  • Laureat nagrody World Interiors News Annual Awards 2013, w kategorii ”Meble”, nagroda przyznawana przez magazyn branżowy World Interiors News, Londyn, 2013.
  • Laureat nagrody Must Have 2013 by Łódź Design Festival.
  • Finalista konkursu Dobry Wzór 2013 przyznawanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, 2013.
  • Laureat nagrody PWK Konkurencyjna Polska 2014 pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, 2014.
  • Pokaż wszystko 12 nagrody i wyróżnienia
Adres
Dzika 19/23/55
00172 Warszawa
Polska
+48-691712626 www.vzor.pl
Prof pin.png%7c52.2535549,20