MyBath – profesjonaliści w kategorii Wyposażenie łazienek w miejscowości Łomianki | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
MyBath
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
MyBath
MyBath
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

MyBath to niebanalny koncept łazienki - nowa kolekcja produktów łazienkowych zaprojektowana przez znanych polskich designerów, a produkowana z innowacyjnego materiału powierzchniowego DuPont™ Corian®.

Żadne inne pomieszczenie w domu nie ulegało tak szybkim i radykalnym zmianom jak łazienka. Jest ona przystanią oferującą kilka chwil wytchnienia od problemów życia codziennego, a materiał DuPont™ Corian® zawsze odgrywał kluczową rolę w jej ewolucji. Łatwość jego formowania, szeroka paleta kolorów i ciepło niezwykle wzmacniają oczyszczającą i regeneracyjną funkcję łazienki. A odporność na plamy, zarysowania, pleśń i brud czynią go dodatkowo materiałem praktycznym i higienicznym. DuPont™ Corian® to innowacyjny produkt, reprezentujący piękno, kolor i głębię. To siła, czystość, niezawodność i wydajność. Ale przede wszystkim to inspiracja – nieszablonowy materiał o niewidocznych łączeniach, zdolny zmienić każdą przestrzeń i wnieść osobowość do każdego rodzaju otoczenia, wzbogacając i ułatwiając życie jego użytkowników. Połączenie bogatej wyobraźni projektantów oraz plastyczności materiału CorianR dało niesamowite rezultaty. Naturalna trwałość materiału oraz możliwość jego kształtowania, rzeźbienia, grawerowania i łączenia z innymi materiałami umożliwiła stworzenie wyjątkowej kolekcji innowacyjnych produktów łazienkowych. Trójwymiarowe modelowanie, krzywe linie, ostre rogi i formy przeniesione wprost ze świata natury – wszystko to pozwoliło nadać kształtom znaczenie, a znaczenia oblec w kształty. CorianR to czyste płótno, które pragnie, aby tchnąć w nie życie. I tego właśnie dokonali projektanci przy tworzeniu kolekcji MyBath. Produkcję kolekcji powierzono pasjonatom z firmy Acrea. Ich podstawowym wyróżnikiem jest realizacja najśmielszych projektów oraz tworzenie rzeczy wyjątkowych. Bardzo wysokie standardy jakościowe oraz śmiała wizja działalności pozwoliły im na osiągniecie pozycji lidera branży. Stworzona w partnerstwie z DuPont™ Corian® i polskimi projektantami koncepcja MyBath idealnie wpisuje się w kierunek rozwoju firmy, a nowa inwestycja z udziałem funduszy unijnych w zaawansowany park maszynowy, pozwoli na jeszcze lepsze wykorzystanie jej potencjału.

Usługi
  • Wyposażenie łazienki
  • umywalki
  • wanny
  • brodziki
  • płytki
Nagrody i wyróżnienia
  • 2013 Interior Design Magazine Best of the Year Honoree Award for MyBath Penta by Mac Stopa
  • 2013 MustHave, Łódz Design Festival – Mybath Balia by Beza
  • 2013 MustHave, Łódz Design Festival – Mybath Penta wall tiles by Mac Stopa
Adres
Warszawska 227 c
05-092 Łomianki
Polska
+48-881439091 www.mybath.pl
Prof pin.png%7c52.348085,20