Double Look Design – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Kraków | homify
Double Look Design

Double Look Design

Double Look Design
Double Look Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 82% procentach

82%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

PROJEKTY

Double look design to studio projektowe założone przez dwie projektantki z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz i mebli - Urszulę Karpów i Joannę Łyczek.

Nasza pracownia powstała z pasji do architektury, kreowania przestrzeni i dobrego wzornictwa. Najważniejsze we wnętrzach jest dla nas to, by były one nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, ponadczasowe oraz dostosowane do potrzeb i oczekiwań inwestora. Projektujemy zarówno wnętrza prywatne jak i komercyjne.

Urszula Karpów

Absolwentka Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na Politechnice Koszalińskiej. Od 2003 roku związana z projektowaniem mebli i wnętrz. Od 2011 do 2014 roku właścicielka Projektoffni. Od 2014 roku współwłaścicielka pracowni double look design.

Joanna Łyczek 

Absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej oraz podyplomowych studiów na Wydziale Projektowania Wnętrz ASP w Krakowie. Projektowaniem zajmuje się od 2005 roku.  Od 2010 do 2014 roku właścicielka pracowni projektowej Nan Studio.  Od 2014 roku współwłaścicielka pracowni double look design.

Obszary usług
Kraków
Adres
30-389 Kraków
Polska
+66-2233382 www.doublelookdesign.pl
Prof pin.png%7c50.0097732,19