BASK grupa projektowa

BASK grupa projektowa

BASK grupa projektowa
BASK grupa projektowa
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

BASK to połączenie różnych spojrzeń i dziedzin, w których na co dzień działamy jako niezależni projektanci. Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni i przedmiotów w różnych skalach.

Projektowanie jest dla nas ciągłym procesem poszukiwania najbardziej optymalnych rozwiązań. Dochodzimy do nich, polegając w takim samym stopniu na dogłębnej analizie co intuicji. Chcemy tworzyć miejsca żywe, przyjazne, zróżnicowane, zrównoważone, wywołujące interakcje.

Pracujemy interdyscyplinarnie co sprawia że nasza usługa jest kompleksowa i kompletna. Staramy się projektować odpowiedzialnie. Szanujemy zastany kontekst, środowisko naturalne, kulturę i tradycję. Finalnie zawsze najważniejszy jest człowiek - użytkownik, odbiorca. Dążymy do tego aby w zaprojektowanej przez nas przestrzeni czuł się naturalnie i swobodnie oraz aby przedmioty, którymi się otacza były funkcjonalne i estetyczne. Dbamy o inspirujące detale. 

We współpracy liczy się dla nas przede wszystkim zaufanie, otwartość i szczerość. Te wartości są kluczem do powstania dobrego projektu oraz jego realizacji. 

Wykonujemy kompleksowe projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków, przestrzeni publicznych, projekty wnętrz oraz przedmiotów dedykowanych do konkretnego wnętrza. Od pomysłu, przez analizy, rysunki, kwestie formalno-prawne (występowanie w imieniu inwestora przed urzędami i instytucjami w celu uzyskania niezbędnych dokumentów i pozwoleń), po nadzór autorski. 

Dla osób prywatnych i firm. 

Głównym obszarem naszego działania jest Dolny Śląsk jednak w obliczu możliwości realizowania dobrej architektury dystans i miejsce nie mają dla nas żadnego znaczenia. 

Zapraszamy do kontaktu i poznania się przy kawie.

Usługi
 • projektowanie architektoniczne
 • projektowanie wnętrz
 • projektowanie produktu
Obszary usług
 • dolnośląskie
 • Polska i Europa
 • Wrocław
 • Jelenia Góra
 • Łódż
Adres
52-210 Wrocław
Polska
+48-698669371 www.baskgrupa.pl

  Twój profil jest kompletny w 92% procentach

  92%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

  Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika