BASK grupa projektowa – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Wrocław | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
BASK grupa projektowa
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
BASK grupa projektowa
BASK grupa projektowa
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

BASK to połączenie różnych spojrzeń i dziedzin, w których na co dzień działamy jako niezależni projektanci. Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni i przedmiotów w różnych skalach.

Projektowanie jest dla nas ciągłym procesem poszukiwania najbardziej optymalnych rozwiązań. Dochodzimy do nich, polegając w takim samym stopniu na dogłębnej analizie co intuicji. Chcemy tworzyć miejsca żywe, przyjazne, zróżnicowane, zrównoważone, wywołujące interakcje.

Pracujemy interdyscyplinarnie co sprawia że nasza usługa jest kompleksowa i kompletna. Staramy się projektować odpowiedzialnie. Szanujemy zastany kontekst, środowisko naturalne, kulturę i tradycję. Finalnie zawsze najważniejszy jest człowiek - użytkownik, odbiorca. Dążymy do tego aby w zaprojektowanej przez nas przestrzeni czuł się naturalnie i swobodnie oraz aby przedmioty, którymi się otacza były funkcjonalne i estetyczne. Dbamy o inspirujące detale. 

We współpracy liczy się dla nas przede wszystkim zaufanie, otwartość i szczerość. Te wartości są kluczem do powstania dobrego projektu oraz jego realizacji. 

Wykonujemy kompleksowe projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków, przestrzeni publicznych, projekty wnętrz oraz przedmiotów dedykowanych do konkretnego wnętrza. Od pomysłu, przez analizy, rysunki, kwestie formalno-prawne (występowanie w imieniu inwestora przed urzędami i instytucjami w celu uzyskania niezbędnych dokumentów i pozwoleń), po nadzór autorski. 

Dla osób prywatnych i firm. 

Głównym obszarem naszego działania jest Dolny Śląsk jednak w obliczu możliwości realizowania dobrej architektury dystans i miejsce nie mają dla nas żadnego znaczenia. 

Zapraszamy do kontaktu i poznania się przy kawie.

Usługi
  • projektowanie architektoniczne
  • projektowanie wnętrz
  • projektowanie produktu
Obszary usług
  • dolnośląskie
  • Polska i Europa
  • Wrocław
  • Jelenia Góra
  • Łódż
Adres
52-210 Wrocław
Polska
+48-698669371 www.baskgrupa.pl
Prof pin.png%7c51.0568923,17