1Architekt Magdalena Mirek-Roszkowska
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nowy projekt

Projektujemy wnętrza mieszkań i domów oraz zajmujemy się aranżacją wnętrz użyteczności publicznej.
Naszym celem jest stworzenie oryginalnych i funkcjonalnych wnętrz, które  w ciekawy sposób łączą indywidualne wymagania inwestora z najnowszymi trendami współczesnego wzornictwa. Wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzeni podwykonawcy umożliwiają realizacje różnorodnych projektów wnętrz. Zapewniamy nadzór autorski nad realizacją projektów. Projektujemy: wnętrza domów i mieszkań, wnętrza użyteczności publicznej, autorskie meble (projekty mebli, zabudowa kuchenna),elementy architektoniczne (sztukateria gipsowa, dekoracje metalowe), elewacje budynków, ogrody.

Usługi
  • projektowanie wnętrz
  • aranżacja wnętrz
  • projektowanie mebli
  • nadzór inwestorski
  • dokładne projekty wykonawcze
Obszary usług
Białystok and Warszawa i okolice
Adres
Ciołkowskiego 24 lok. 7
15-545 Białystok
Polska
+48-602354872 www.1architekt.pl

Opinie

Profesjonalne podejście do projektowania wnętrz i mebli. Kuchnia zaprojektowana przez Panią arch. Magdalenę jest bardzo ergonomiczna. Jestem bardzo zadowolonym klientem. Polecam usługi 1Architekt.
ponad 8 lat temu
Moje doświadczenia we wspoółpracy z 1Architekt.pl mogę opisać jako podróż z najlepszym przyjacielem. Pani Magdalena jest kompetentna, posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie w projektowaniu wnętrz oraz mebli. Dla mnie zawsze miała czas i służyła pomocną radą. Dzięki jej wiedzy codziennie cieszę się z komfortowego wnętrza mojego domu.
ponad 8 lat temu
Rzetelna i profesjonalna obsługa projektu inwestycji. Na każdym etapie pełne zrozumienie potrzeb klienta i fachowe doradztwo. Dobry smak i wyszukane rozwiązania, ale dopasowane do gustu i potrzeb klienta. Nadzór nad realizacją, by wynik był zgodny z ustaleniami. Serdecznie polecam.
prawie 2 lata temu