1Architekt Magdalena Mirek-Roszkowska
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nowy projekt

Projektujemy wnętrza mieszkań i domów oraz zajmujemy się aranżacją wnętrz użyteczności publicznej.
Naszym celem jest stworzenie oryginalnych i funkcjonalnych wnętrz, które  w ciekawy sposób łączą indywidualne wymagania inwestora z najnowszymi trendami współczesnego wzornictwa. Wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzeni podwykonawcy umożliwiają realizacje różnorodnych projektów wnętrz. Zapewniamy nadzór autorski nad realizacją projektów. Projektujemy: wnętrza domów i mieszkań, wnętrza użyteczności publicznej, autorskie meble (projekty mebli, zabudowa kuchenna),elementy architektoniczne (sztukateria gipsowa, dekoracje metalowe), elewacje budynków, ogrody.

Usługi
  • projektowanie wnętrz
  • aranżacja wnętrz
  • projektowanie mebli
  • nadzór inwestorski
  • dokładne projekty wykonawcze
Obszary usług
Białystok and Warszawa i okolice
Adres
Ciołkowskiego 24 lok. 7
15-545 Białystok
Polska
+48-602354872 www.1architekt.pl

Opinie

Projektowanie wnętrz na wysokim poziomie, zgodnie z najnowszymi trendami, w duchu wysmakowanego designu. Ergonomiczne wnętrza i meble, które zaprojektowała dla mnie pani arch. Magdalena spełniły moje najwyższe oczekiwania. Profesjonalny kontakt na każdym etapie projektu wnętrza domu. Szczerze polecam. Pani arch. Magdalena ma ogromną wiedzę i wieloletnei doświadczenie w projektowaniu wnętrz ora mebli. Poleciłem pracownię 1Architekt wielu znajomym i oni także są zadowoleni.
ponad 6 lat temu
Kupiłem od Pani Magdaleny projekt i jestem bardzo zadowolony, zarówno z jakości projektu jak i współpracy pomiędzy nami. Dostałem produkt zgodny z moimi oczekiwaniami w założonym terminie. Zdecydowanie polecam.
ponad 2 lata temu
Jestem bardzo zadowolony z projektu, a nie należę do łatwych klientów. Wszystko wykonaliśmy zgodnie z projektem i opinie rodziny i znajomych pozwalają mi stwierdzić, że 1Architekt to był właściwy wybór.
prawie 2 lata temu
Prof pin.png%7c53.120996,23