REHAU Polska – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Przeźmierowo | homify
REHAU Polska
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
REHAU Polska
REHAU Polska
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Od momentu powstania firmy REHAU w 1948 roku, jej celem jest nieustanne odkrywanie nowych obszarów zastosowania tworzyw sztucznych, opracowywanie innowacyjnych receptur, zastępowanie tradycyjnych materiałów dużo wydajniejszymi polimerami, a dzięki kreatywnym rozwiązaniom systemowym, oferowanie Klientom jak najwięcej korzyści.

Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie spotykają się bezpośrednio lub pośrednio z produktami REHAU – często nawet o tym nie wiedząc. REHAU należy bowiem do wiodących na rynkach światowych dostawców produktów i gotowych rozwiązań dla branży budowlanej , motoryzacyjnej, meblarskiej i przemysłowej. Dlatego np. co trzeci samochód produkowany w Europie jest wyposażony w zderzak produkcji REHAU. Produkty REHAU można także znaleźć na ponad 300 stadionach i boiskach piłkarskich całego świata.

Wiodąca gamą produktów są laminaty z kolekcji RAUVISIO. Powierzchnie REHAU  to innowacyjna oferta materiałów, łącząca funkcjonalność z ekstremalną żywotnością i nieskończonymi możliwościami wzorniczymi.

Znajdziesz tu właściwe rozwiązanie do wnętrza w każdym stylu. Począwszy od frontów mebli w kuchni, łazience czy salonie, poprzez aranżacje powierzchni biurowych, restauracji i sklepów – nasze innowacyjne laminaty szklane, wysokopołyskowe, o strukturze fali, a także tworzywo mineralne pozwolą Ci zrealizować nawet najbardziej kreatywne projekty i trendy w projektowaniu mebli i aranżacji wnętrz.

Sprawdź więcej na www.rehau.pl/crystal oraz www.relazzo.pl

Nagrody i wyróżnienia
  • RAUVISIO brilliant – laureat nagrody DOBRY DESIGN 2019 w kategorii Przestrzeń Kuchni i Jadalni
  • Deski kompozytowe RELAZZO – laureat nagrody DOSKONAŁOŚĆ APA SMART 2017
Adres
ul. Poznańska 1a, Baranowo
62-081 Przeźmierowo
Polska
+48-618498400 www.rehau.pl/kuchnia
Prof pin.png%7c52.4338736,16