STRUKTURA Łukasz Lewandowski
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Wszystkie projekty są efektem pasji tworzenia nowych form, przestrzeni i kompozycji. Jestem autorem wielu zrealizowanych budynków i wnętrz. Pozytywne opinie klientów potwierdzają mój profesjonalizm i zaangażowanie.

Każde zlecenie to indywidualne podejście do projektowania budynku, które spełnia oczekiwania ich przyszłych użytkowników. Staram się by architektura, którą tworzę była innowacyjna, oryginalna i nowoczesna. Projektuję budynki jednorodzinne, wille, nowoczesne rezydencje, budynki wielorodzinne i apartamentowce, biurowce i wnętrza zarówno w prywatnych mieszkaniach jak i domach oraz biurach i kościołach. Budynki wymagające pozwolenia na budowę są wykonywane pełno-branżowo. Dlatego współpracuję z doświadczonymi projektantami konstrukcji, instalacji sieci wod-kan, c.o. i elektrycznych. Strategia: Dążę do tworzenia budynków przyszłości czyli takich które wyprzedzają swój czas i są ponadczasowe jednocześnie. Nie boję się nowatorskich rozwiązań i nietypowych pomysłów, pamiętając o użyteczności i funkcjonalności. Chcę by moja architektura była wartościowym nośnikiem stylu o wysokich walorach estetycznych. Każdy nowy projekt to okazja do stworzenia czegos pięknego. Zapraszam do kontaktu!

Usługi
Projektowanie budynków jedno i wielorodzinnych oraz wnętrz
Obszary usług
Cała polska and Kozłów k/Gliwic
Adres
Łabędzka 27
44-153 Kozłów K/Gliwic
Polska
+48-695181081 www.struktura-arch.pl

Opinie

Nie wiem skąd te dobre opinie i polecenia na stronie internetowej. Pewnie wybłagane referencje. Pozytywne wrażenie ale tylko do momentu wydania pieniędzy. No i ta strasznie słaba pamięć co do klientów oraz płytkie myślenie.
prawie 2 lata temu
Świetne biuro. Dobre podejście do klienta, ciekawe, nowoczesne i funkcjonalne projety. Szczerze polecam!
prawie 2 lata temu
Polecam Pana Łukasza. Mam porównanie z innymi architektami i śmiało mogę powiedzieć, że Pan Łukasz jest bardzo otwarty na potrzeby klientów i nie trzyma się sztywno swojej wizji. Szybko znaleźliśmy wspólny język. Zwracał również uwagę na rzeczy użyteczne co jest dla mnie bardzo ważne. Nawet, gdy problem był trudniejszy do rozwiązania po jakimś czasie znajdywał sprytne rozwiązanie/obejście. Mam wrażenie, że praca jest dla niego pasją. Jednocześnie jest skoncentrowany na efekcie, projekt powstał szybko - jest "działaczem". Chętnie skorzystam z jego usług w przyszłości.
około 2 lata temu
Prof pin.png%7c50.2830419,18