STRUKTURA Łukasz Lewandowski – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Kozłów K/Gliwic | homify
STRUKTURA Łukasz Lewandowski
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
STRUKTURA Łukasz Lewandowski
STRUKTURA Łukasz Lewandowski
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Wszystkie projekty są efektem pasji tworzenia nowych form, przestrzeni i kompozycji. Jestem autorem wielu zrealizowanych budynków i wnętrz. Pozytywne opinie klientów potwierdzają mój profesjonalizm i zaangażowanie.

Każde zlecenie to indywidualne podejście do projektowania budynku, które spełnia oczekiwania ich przyszłych użytkowników. Staram się by architektura, którą tworzę była innowacyjna, oryginalna i nowoczesna. Projektuję budynki jednorodzinne, wille, nowoczesne rezydencje, budynki wielorodzinne i apartamentowce, biurowce i wnętrza zarówno w prywatnych mieszkaniach jak i domach oraz biurach i kościołach. Budynki wymagające pozwolenia na budowę są wykonywane pełno-branżowo. Dlatego współpracuję z doświadczonymi projektantami konstrukcji, instalacji sieci wod-kan, c.o. i elektrycznych. Strategia: Dążę do tworzenia budynków przyszłości czyli takich które wyprzedzają swój czas i są ponadczasowe jednocześnie. Nie boję się nowatorskich rozwiązań i nietypowych pomysłów, pamiętając o użyteczności i funkcjonalności. Chcę by moja architektura była wartościowym nośnikiem stylu o wysokich walorach estetycznych. Każdy nowy projekt to okazja do stworzenia czegos pięknego. Zapraszam do kontaktu!

Usługi
Projektowanie budynków jedno i wielorodzinnych oraz wnętrz
Obszary usług
Cała polska and Kozłów k/Gliwic
Adres
Łabędzka 27
44-153 Kozłów K/Gliwic
Polska
+48-695181081 www.struktura-arch.pl
Prof pin.png%7c50.2830419,18