Pracownia Świętego Józefa – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Koszalin | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Pracownia Świętego Józefa
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Pracownia Świętego Józefa
Pracownia Świętego Józefa
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Bóg chce, abyśmy czynili sobie ziemię poddaną. Pragnąc zaspokoić państwa potrzeby, nasz zespół stara się tak ją przekształcać, abyście mogli czerpać z niej jeszcze większą korzyść i radość. Nasze projekty wynikają przede wszystkim ze starannej analizy potrzeb klienta, kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego oraz kulturowego. Indywidualne podejście do każdego tematu projektowego pozwala tworzyć nam niepowtarzalną i atrakcyjną przestrzeń. Projektujemy, czerpiąc niejednokrotnie inspiracje z literatury, rzeźby czy muzyki, głęboko analizując przy tym naturę człowieka. Dzięki takim działaniom nasza architektura to nie tylko ściany i cegły, ale harmonijna synteza wartości estetycznych, funkcjonalnych i ekonomicznych.

Jesteśmy młodym, twórczym i zgranym zespołem z bogatym doświadczeniem zdobytym w renomowanych biurach w Polsce, jak i za granicą. Służymy swoją wiedzą i talentem zarówno w wymiarze mikro, jak i makro, projektując obiekty o różnej skali i funkcji: od najdrobniejszych detali wyposażenia wnętrz i aranżacji pomieszczeń, poprzez projekty domów jedno- i wielorodzinnych, budynków biurowych i przemysłowych, aż do zagospodarowania przestrzennego. Kompleksowo zajmujemy się obsługą projektów w zakresie przygotowania dokumentacji (architektura + branże), koordynacją prac projektowych i urzędowych, wraz z prowadzeniem nadzorów autorskich. Duże znaczenie mają też dla nas aspekty ekonomiczne inwestycji. Z powodzeniem i niejednokrotnie zmagaliśmy się z uzyskaniem korzystnych i atrakcyjnych warunków zabudowy na trudnych działkach. Zawsze staramy się maksymalnie wykorzystać potencjał projektowanej przestrzeni i wyczerpać wszystkie możliwości, jakie daje MPZP (łącznie z jego zmianą). Podczas procesu projektowego i budowlanego współpracujemy z doświadczonymi pracowniami branżowymi w całym kraju, co umożliwia nam sprawne realizowanie inwestycji w całej Polsce. 

Patronem naszej pracowni nie przez przypadek stał się Święty Józef. Jego osoba w greckim przekładzie Ewangelii św. Marka określana jest mianem „tektōn” – rzemieślnik, budowniczy. Natomiast w języku hebrajskim określany jest On jako „ccharasz” co można przetłumaczyć jako „twórca”. Ponadto św. Józef to  patron ludzi uczciwie i sumiennie pracujących, wykorzystujących i rozwijających swoje cenne talenty oraz mających głęboką cześć dla pracy, która bogaci i łączy ludzi.

Usługi
  • architektura
  • projektowanie architektoniczne
  • projektowanie wnętrz
Obszary usług
  • Koszalin
  • Szczecin
  • Słupsk
  • zachodniopomorskie
  • Polska
Adres
Jana z Kolna
75-204 Koszalin
Polska
+48-724446888 pracowniaswietegojozefa.pl
Prof pin.png%7c54.19159,16