Nowak i Nowak Architekci – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Warszawa | homify
Nowak i Nowak Architekci

Nowak i Nowak Architekci

Nowak i Nowak Architekci
Nowak i Nowak Architekci
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 91% procentach

91%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

PROJEKTY

Pracownia architektoniczna Nowak i Nowak Architekci działa od 2000r. Obszar naszej działalności to projekty architektoniczne i wnętrzarskie. Jesteśmy laureatami nagrody Stowarzyszenia Żoliborzan im. Barbary i Stanisława Brukalskich 2011 r. w kategorii „ remont domu jednorodzinnego "za projekt rewaloryzacji budynku przy al. Wojska Polskiego".

Wykonujemy projekty wielobranżowe z wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami. Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych wielo i jednorodzinnych, budynków biurowych, hotelowych, służby zdrowia, warsztatowych, obiektow i lokali gastronomicznych. Projektujemy wnętrza różnych obiektów mieszkalnych biurowych i użyteczności publicznej. Oferujemy również adaptacje projektów gotowych, zmiany sposobu użytkowania obiektów i lokali, analizy możliwości zabudowy działek i terenów inwestycyjnych, obsługę formalno - prawną inwestycji (uzgodnienia, pozwolenia), wizualizacje fotorealistyczne i makiety, nadzory autorskie. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi wykonawcami robót budowlanych i wykończeniowych również w zakresie prac przy obiektach zabytkowych. Prowadzimy inwestycje od etapu poszukiwania działki po odbiór lokalu.

Usługi
  • projektowanie architektoniczne
  • projektowanie wnętrz
Obszary usług
Polska and UK
Nagrody i wyróżnienia
Nagroda Stowarzyszenia Żoliborzan im. Barbary i Stanisława Brukalskich 2011 r. w kategorii „ remont domu jednorodzinnego za projekt rewaloryzacji budynku przy al. Wojska Polskiego.
Adres
Szamocin 9B
03-002 Warszawa
Polska
+48-602706533
Prof pin.png%7c52.3514387,21