Scope Interior Design Piotr Skorupa – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa, Poland | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Scope Interior Design Piotr Skorupa
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Scope Interior Design Piotr Skorupa
Scope Interior Design Piotr...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

 SCOPE interior design Piotr Skorupa to studio zajmujące się projektowaniem wnętrz przestrzeni komercyjnych/publicznych i prywatnych działające głównie na terenie Warszawy i Radomia z możliwością dojazdu w promieniu 200km lub do ustalenia (warunkowane jest to rodzajem zlecenia). Estetyka przestrzeni otaczającej człowieka, niebanalne rozwiązania, funkcjonalność oraz design stanowią wyzwania, wobec których staję z otwartością, pasją i radością. Projektuję wnętrza zarówno prywatne jak i komercyjne. 

Zakres usług:

-doradztwo w zakresie komponowania przestrzeni,

-projekty indywidualne i dopasowane do potrzeb klienta/inwestora

-koncepcje wnętrz/elewacji, 

-projekty kompleksowe wnętrz mieszkalnych i komercyjnych/publicznych

-aranżacje wnętrz

  Krótko o mnie: Piotr Skorupa- mgr. sztuki w dziedzinie architektury wnętrz, absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych (2016) w Warszawie oraz Liceum Plastycznego im. J. Brandta w Radomiu (2011) . Poza pracą pasjonat podróży, rysunku i malarstwa, historii sztuki architektury (szczególnie polskiej), wnikliwy obserwator przestrzeni (także miejskiej) i jej estetyki. Na doświadczenie założyciela strony i działalności składają się projekty studyjne/prace naukowe, liczne koncepcje architektoniczne, praktyki w pracowni ANTA architekci w Częstochowie oraz współpraca z pracownią projektowania wnętrz AE design studio.

Usługi
  • architektura wnętrz
  • przestrzenie prywatne i publiczne
Obszary usług
  • Warszawa
  • Radom
  • Częstochowa
  • Kielce
  • Kraków
  • Poland
Nagrody i wyróżnienia
Wyróżnienie w konkursie na koncepcję wnętrza restauracji hotelu Nihil Novi organizowanym przez markę kratki.pl (2017)
Adres
Księgarzy 11/43
01-934 Warszawa, Poland
Polska
+48-502921062 www.scopeinterior.pl
Prof pin.png%7c52.2752731,20