OK PROJEKT – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Stare Babice | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
OK PROJEKT
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
OK PROJEKT
OK PROJEKT
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

O.K Projekt to rodzinna firma założona przez architektów, którzy od 10 lat budują swoje doświadczenie projektując i realizując kolejne inwestycje. Obecnie łączymy wiedzę, którą każdy z nas zdobył niezależnie pracując w najlepszych, renomowanych biurach projektowych. Współpracujemy z szerokim gronem klientów, czego rezultatem są projekty różnych typów i skal. Od aranżacji wnętrz po rezydencje jednorodzinne, wnętrza biurowe oraz budynki komercyjne. Nasze projekty charakteryzuje kreatywność, racjonalność oraz logika. Firma dąży do tworzenia architektury godnej uwagi, jednocześnie wpisującej się w obecne trendy i zachowującej unikalny charakter aspiracji klienta. 

Dążymy do zapewnienia opieki nad każdym projektem od chwili postawienia pierwszej kreski do oddania realizacji do użytku. To dlatego uważamy, że jedyną właściwa drogą jest zawiązanie współpracy z klientem również w zakresie nadzoru wykonawczego. Bez niego efekt  naszej pracy może nie spełnić oczekiwanych wymagań, które są najwyższą wartością w naszej firmie.

Usługi
Architektura and Architektura wnętrz
Obszary usług
Warszawa, Babice, and Stare Babice
Adres
ul. Wołodyjowskiego 49c
05-082 Stare Babice
Polska
+48-502243291 okprojekt.com.pl
Prof pin.png%7c52.2528933,20