RENATA NEKRASZ art & design – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Oława | homify
RENATA NEKRASZ art & design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
RENATA NEKRASZ art & design
RENATA NEKRASZ art & design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Renata
Nekrasz Art & Design to studio, którego celem jest projektowanie akcesoriów do wystroju wnętrz wykonanych tradycyjnymi technikami produkcji. Moją misją jest zachować dawny styl życia w nowej formie, kształcie i fakturze. Wszystko zostało już wymyślone, nic nie jest naprawdę nowe, ale wyobraźnia pozostaje nieograniczona.

Powstałe projekty inspirowane  są technikami rzemieślniczymi naszych przodków przedstawione w formie współczesnego designu. Umiejętności, zdobywane od najmłodszych lat, takie jak: znajomość materiałoznawstwa, makramy, szycia, szydełkowania stały się niezastąpione w mojej pracy. Materiały użyte do produkcji są bardzo zróżnicowane, począwszy od bawełny, lnu, wełny, juty po różnej grubości sznurki i liny.

Życie i sztuka są nierozłączne. Wenę twórczą czerpię z zewnątrz – mojego widzialnego życia, oraz z wewnątrz – niewidzialnej duszy. Zgodnie z moja maksymą „Moja dusza, moja muza”. Niepowtarzalność projektów polega na łączeniu piękna natury z użyteczną funkcją. Wyjątkowa jakość każdego projektu, który przeszedł przez moje ręce, stała się istotną częścią jego luksusu.

Obszary usług
cały świat
Adres
55-200 Oława
Polska
www.renatanekrasz.com
Prof pin.png%7c50.9459276,17