Bioarchitektura  – Ogrody, Krajobraz, Zieleń we wnętrzach
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

BioArchitektura, to projektowanie i wykonanie terenów zieleni, #ogrody przydomowe,  parki, zieleń osiedlowa, aranżacje roślinne we wnętrzach i w ogrodach zimowych.

BioArchitektura, to kompleksowe działanie:  od projektu, poprzez kształtowanie terenu, nawadnianie, (jeśli trzeba również odwodnienia i drenaże),  nawierzchnie, budowa małej architektury ogrodowej, tarasy drewniane,  nasadzenia roślin po  zakładanie trawników, oświetlenie ogrodowe i pielęgnacja ogrodów stworzonych przez nas i wykonanych przez innych.

Ale BioArchitektura, to przede wszystkim nowatorskie podejście do tematu Architektury Krajobrazu i entuzjazm. Nie chcemy utracić pasji, jaką jest dla nas nasza praca, dlatego naszego Klienta traktujemy, jak przyjaciela, stawiającego przed nami co raz to nowe wyzwania, którym my próbujemy sprostać zgłębiając  nowoczesne technologie, proekologiczne rozwiązania, wyszukując artystyczne detale. Nie poprzestajemy na oferowaniu powierzchownych prac, utartych schematów i standardowych rozwiązań. Nasz zespół to zbiór wielu niekonwencjonalnych pomysłów i doświadczenia. Wciąż chcemy być lepsi, poszukujemy nowości i aktualnych trendów. Chcemy sprawić abyście i Wy poczuli, że w Architekturę Krajobrazu i w Ekologię warto inwestować, że warto cieszyć się Naturą i Designem, dlatego namawiamy na realizowanie Waszych marzeń, zwariowanych pomysłów, nieschematyczne podejście do Zieleni i radowanie się z korzystania z niej J

Usługi
  • projektowanie terenów zieleni
  • projektowanie ogrodów
  • aranżacja zieleni we wnętrzach
  • systemy automatycznego nawadniania
  • tarsy drewniane
  • nasadzenia
  • trawniki i inne
Obszary usług
21 and Warszawa
Adres
Kulczyńskiego
02-777 Warszawa
Polska
+48-602123268 www.bioarchitektura.pl