Sklep ogrodniczy online - HappyGreen – profesjonaliści w kategorii Sklep internetowy w miejscowości Dąbrowa Zielona | homify
Sklep ogrodniczy online – HappyGreen

Sklep ogrodniczy online – H…

Sklep ogrodniczy online – HappyGreen
Sklep ogrodniczy online - H...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 82% procentach

82%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

HAPPY GREEN to rodzinna firma ogrodnicza zajmująca się detaliczną oraz hurtową sprzedażą roślin, także przez Internet, oraz usługami w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów. W asortymencie sklepu znajdują się uprawiane w szkółce firmy byliny: m.in. skalne, zadarniające, ozdobne z liścia, kwitnące oraz trawy, a także wysokiej jakości sadzonki pnączy, drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych a także artykuły niezbędne do ich uprawy. Duży asortyment umożliwia wybór roślin na różne stanowiska: słoneczne, zacienione, suche, wilgotne. Firma oferuje również usługi ogrodnicze - specjalizuje się w aranżowaniu małych przestrzeni, m.in.: balkonów, ogrodów zimowych oraz przydomowych, a także zajmuje się produkcją i montażem modułów ogrodów wertykalnych i zielonych dachów. Stacjonarny oddział Centrum Ogrodniczego HAPPY GREEN znajduje się w Ulesiu, w województwie śląskim. Oferta HAPPY GREEN skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych z całej Polski.

Obszary usług
Dąbrowa Zielona
Adres
Ulesie 31
42-265 Dąbrowa Zielona
Polska
+48-502780490 happygreen.pl/ internetowy
Prof pin.png%7c50.80844,19