KODY Wnętrza Natalia Kowalska-Dygas – profesjonaliści w kategorii Oświetlenie w miejscowości Zielona Góra | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
KODY Wnętrza Natalia Kowalska-Dygas
KODY Wnętrza Natalia Kowalska-Dygas

KODY Wnętrza Natalia Kowals…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
KODY Wnętrza Natalia Kowalska-Dygas
KODY Wnętrza Natalia Kowals...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

KODY Wnętrza Design & Concept Store oferuje designerskie produkty z zakresu dekoracji i wykończenia wnętrz m.in. oświetlenie, wyposażenie wnętrz (meble, regały, komody itp.) i dekoracji wnętrz.

Naszą ideą jest zaprezentowanie i udostępnienie na polskim rynku produktów odzwierciedlających najnowsze trendy we wzornictwie i projektowaniu wnętrz indywidualnych i komercyjnych. Chcemy naszą ofertą inspirować do tworzenia nietuzinkowych wnętrz. Zwrócić większą uwagę na lampy, które pełnią nie tylko funkcję oświetlenia w naszym otoczeniu, ale także stanowią bardzo istotny element dekoracyjny. Współpracujemy z producentami zarówno z Europy jak i innych zakątków świata. Nasi stali partnerzy to Muuto, Slamp, Xcellent, Northern Lighting, Artecnica, Tom Rossau, Petit Friture, Calabaz oraz wielu innych. Posiadamy szeroką gamę produktów w stałej ofercie, ale mamy także bogatą ofertę produktów dostępnych na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarażania innych ideą niebanalnego oświetlenia i wyposażenia we wnętrzach.

Obszary usług
Zielona Góra
Adres
Szwajcarska 9
65-140 Zielona Góra
Polska
+48-609556822 sklep.kodywnetrza.pl
Prof pin.png%7c51.9490069,15