DESIGNoff
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Opinie

Jak njabradziej pozytywne wrażenie. Miło, skutecznie. Do każdego projektu podchodzi z pasja. Zadowolenie gwarantowane.
9 miesięcy temu
Data projektu: Wrzesień 2021
Dobry kontakt, szybka realizacja. Polecam
ponad rok temu
Profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy. Polecam
ponad rok temu
Bardzo slaby kontakt z klientem. Realizacja od 100m 2,mniejszych metrazy sie nie podejmuja.
prawie 2 lata temu
Serdecznie polecam kurs Archicada prowadzony przez firmę DESINoff ! Super podejście i pełen profesjonalizm pomimo trudnych warunków ( zdalna nauka). Szczególnie polecam trenerkę - Panią Darię ! Sposób tłumaczenia i cierpliwość sprawiają, że praca w Archicadzie staje się przyjemnością !
około 2 lata temu
Bardzo dobry kurs i jeszcze lepsze podejście ( życiowe) do kursanta. Kurs wart swojej ceny .
ponad 2 lata temu
Dobrze zaprojektowane wnętrze, pełen profesjonalizm. Pomoc i wsparcie na każdym etapie. Projektanci z tej pracowni podchodzą do każdego projektu indywidualnie dzięki czemu wszystkie moje wyobrażenia i wymagania zostały spełnione. Na pewno jeszcze tu wrócę! Polecam w 100%
prawie 3 lata temu
Witam wszystkich serdecznie, jeśli ktoś będzie szukał dobrego i sprawdzonego architekta to polecam pracownię projektową DESIGNoff Architekta. Mieliśmy już wybrany projekt gotowy domu , chcieliśmy tylko się upewnić .Okazało się, że to co nam się podobało było mało praktyczne o czym nie wiedzieliśmy. Pan Architekt zaprojektował nam od nowa piękny dom i ogród, idealnie dopasowany do naszych oczekiwań i preferencji, finalnie wyszło niewiele więcej niż za projekt gotowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Lubię atmosferę w DesignOff Biuro Projektowe Mariusz Kuźniak za: KREATYWNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, WIEDZA.
prawie 3 lata temu
Projekt wykonany w terminie, rodzina i przyjaciele pod wrażeniem wnętrz mojego mieszkania :). Pełny profesjonalizm w podejściu do klienta. Polecam tego architekta.
prawie 3 lata temu
Poproś o opinię