Las i niebo – profesjonaliści w kategorii Tekstylia & Tapicerki w miejscowości Lanckorona | homify
Las i niebo
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Las i niebo
Las i niebo
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Las i niebo oferuje autorskie projekty elementów wyposażenia wnętrz z rysunkiem w roli głównej. Oferta skierowana jest głównie do dzieci, ale nie tylko. Projekty łączą w sobie edukacyjny charakter i promocję ekologii poprzez wybór podejmowanych tematów poszczególnych kolekcji oraz użycie certyfikowanych materiałów i druku wodnymi, bezzapachowymi atramentami pigmentowymi utrwalanymi  przy użyciu wysokiej temperatury, bez użycia środków chemicznych ani innych utrwalaczy. Serie tematyczne Lasu i nieba to nie tylko dekoracje - to pretekst, żeby rozwinąć w dziecku ciekawość. Można zgłębiać tematy, dopowiadać, co najważniejsze- w dialogu z małą, mądrą główką. Niech czas wspólnie spędzony nad rysunkami będzie odpoczynkiem od naglących spraw, chwilą wytchnienia dla oczu i myśli. Zarówno dziecka jak i rodzica. 

Usługi
projektowanie i sprzedaż elementów wyposażenia wnętrz
Nagrody i wyróżnienia
Przyznanie znaku Dizajn przyjazny dzieciom oraz  I MIEJSCE w konkursie Moje DZIECKO, JA i mój BIZNES organizowanym przez portal Dizajn przyjazny dzieciom.
Adres
Lanckorona 710
34-143 Lanckorona
Polska
+48-502509736 lasiniebo.pl
Prof pin.png%7c49.847488,19