Zadaszenia membranowe - Architektura Membranowa – profesjonaliści w kategorii Firmy budowlane w miejscowości Stęszew | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Zadaszenia membranowe – Architektura Membranowa
Zadaszenia membranowe – Architektura Membranowa

Zadaszenia membranowe – Arc…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Zadaszenia membranowe – Architektura Membranowa
Zadaszenia membranowe - Arc...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

ALU-TENT to firma mieszcząca się w Stęszewie, blisko Poznania, od wielu lat zajmująca się tworzeniem zadaszeń membranowych, żagli zacieniających oraz architekturą tekstylną i akustyczną. Dopracowane w każdym detalu produkty powstają w wielkopolskiej fabryce i charakteryzują się wysoką jakością materiałów. Żagle przeciwsłoneczne to rozwiązanie, które można samemu szybko i sprawnie zamontować we własnym ogrodzie. Ich minimalistyczna forma sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Każde zlecenie realizowane jest w oparciu o unikalny projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Na stronie internetowej www.architektura-membranowa.pl znajdą Państwo ofertę firmy, która jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych.

Obszary usług
Stęszew
Adres
Topolowa 3
62-060 Stęszew
Polska
+48-602681874 architektura-membranowa.pl
Prof pin.png%7c52.279727,16