Glass Art – profesjonaliści w kategorii Balkony, tarasy i patio w miejscowości Toruń | homify
Glass Art
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Glass Art
Glass Art
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Glass Art ma do zaoferowania Państwu profesjonalną i kompleksową usługę wykonania zadaszenia 

tarasu, werandy, pergoli, ogrodu zimowego,

wykonanego ze stali, drewna lub aluminium pokrytego szkłem lub poliwęglanem.

 Glass Art oferuje Państwu doradztwo, zaprojektowanie i montaż konstrukcji, oraz zadaszenia tarasu we wszystkich możliwych kombinacjach i połączeniach (połączenie drewna, stali, aluminium ze szkłem, poliwęglanem lub innym nowoczesnym materiałem. Jesteśmy w stanie sprostać prawie każdemu zadaniu. 

 Dodaj stylową dodatkową przestrzeń do Twojego domu,  jedną z wielu odmian tarasu, werandy szklanej  jaką Glass Art  ma do zaoferowania. 

Współczesna stylistyka z najwyższej jakości stalą, drewnem, aluminium w połączeniu z bezpiecznym szkłem, lub poliwęglanem, dają stały dopływ światła przez cały rok. Wszystkie nasze szklane zadaszenia tarasów, werand są wykonane z wysokiej jakości profili, z oddzielnym lub ze zintegrowanym systemem rynien i rur spustowych wody deszczowej.

 Montaż jest zasadniczo prosty, bez większych prac budowlanych, kończony zwykle w ciągu kilku dni. Nie są wymagane fundamenty dla żadnego systemu werand szklanych, zadaszeń tarasów tylko pojedyncze punkty wsparcia, redukując zakłócenia podczas montażu do minimum.

 Nasze szklane systemy weranda, taras mogą mieć stałe, składane lub przesuwne szklane drzwi i sekcje przednie aby zaoferować najwyższą ochronę w formie "szklanego pokoju, ogrodu zimowego". Idealny dla wszystkich rodzajów rozrywki i odpoczynku, goście mogą wybrać się do oranżerii, na taras, nawet w deszczowy letni wieczór . W ciągu dnia, jeśli Słońce jest zbyt silne można otworzyć wbudowane markizy, aby kontrolować ilość wpadającego światła słonecznego i kontrolować temperaturę. Dostarczane Państwu wysokiej jakości systemy szkła,  mają bardzo nowoczesny wygląd.

Nie masz pomysłu? Szukasz skutecznego rozwiązania? Glass Art może  pomóc. Zdobywane doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji gwarantuje Państwu obsługę i usługę w zakresie doradztwa, projektu, wykonawstwa i montażu na najwyższym poziomie. Stosując materiały i narzędzia najwyższej klasy oferujemy produkty, które będą odkreślały Państwa przestrzenie jako praktyczne, wytworne i eleganckie. Dzięki zastosowaniu szkła bezpiecznego i dbając o przestrzeganie wszystkich norm podczas projektowania i montażu, chcemy zapewnić Państwa przestrzeniom maksymalne bezpieczeństwo i wygodę. Dla podkreślenia naszych kompetencji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się pełna oferta naszej firmy:

www.GlassArt.pl

Obszary usług
  • Toruń
  • kujawsko-pomorskie
  • pomorskie
  • wielkopolskie
  • mazowieckie
  • łódzkie
Adres
87-100 Toruń
Polska
+51-9619098 www.glassArt.pl
Prof pin.png%7c53.0137902,18