Architekt Krzysztof Guliński – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Sosnowiec | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Architekt Krzysztof Guliński
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Architekt Krzysztof Guliński
Architekt Krzysztof Guliński
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

 Pracownia architektoniczna ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych jak i klasycznych domów mieszkalnych. Grupa architektów, konstruktorów jest do Państwa dyspozycji.

Zapewniamy kompleksową obsługę . Pomagamy przy wyborze działki aż po pomoc przy uzyskiwaniu pozwoleń na budowę oraz zapewniamy nadzór autorski.

Naszym zadaniem jest urzeczywistnienie Państwa wyobrażeń o własnym, unikalnym, wymarzonym budynku tak, aby był on zgodny z funkcją i duchem czasu. Państwa pomysły są dla nas wielkim, wspaniałym wyzwaniem.

Nasza firma umożliwi realizację w domu, mieszkania, sklepu, gabinetu czy też restauracji. Dla współpracy z Państwem jest najbardziej istotne poznanie Waszych potrzeb dotyczących estetyki i funkcjonalności. Projekt wykonany dla Państwa będzie  tym wymarzonym.

Gwarantujemy dobrą komunikację, którego efektem będzie projekt odzwierciedlający Państwa pomysł. Wykonany przez naszą pracownię projekt – bardzo często nie zależy od ilości wydanych pieniędzy, ale od pomysłu i zaufania do projektanta.

Przykłady naszych realizacji są przedstawione na naszej stronie internetowej.

Państwo, którzy zdecydują się na współpracę mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc aż do momentu wprowadzenia się do domu, lokalu, biura.

To wszystko po to, aby zrealizowali Państwo swoje marzenia o mieszkaniu, biurze, domu, jednym słowem wnętrzu; by było spójne i funkcjonalne.

Zapytaj nas o warunki współpracy i ceny . To nic nie kosztuje.

Po pierwszym nieodpłatnym spotkaniu lub wymianie korespondencji projekt wyceniany jest indywidualnie.

Usługi
architektura and konstrukcje
Obszary usług
  • Śląsk
  • Polska
  • Sosnowiec
  • Katowice
  • Mysłowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Siemianowice Śląskie
  • Jaworzno
  • Pokaż wszystko 8 obszary usług
Nagrody i wyróżnienia
Projekt Zespołu Szkół Specjalnych otrzymał nagrodę za modernizację i rozbudowę budynku szkolnego w konkursie Modernizacja Roku
Adres
Towarowa 9
41-200 Sosnowiec
Polska
+48-602766293 www.upbpracownia.pl
Prof pin.png%7c50.2733538,19