Fuss Studio – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Fuss Studio

Fuss Studio

Fuss Studio
Fuss Studio
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 91% procentach

91%

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

PROJEKTY

Tworzymy wnętrza i meble z odważną i unikalną osobowością estetyczną. Łączymy 

funkcjonalność ze stylem, klasykę z nieszablonowymi rozwiązaniami i profesjonalny proces projektowy z prestiżowym efektem. Budujemy bliską relację z klientem zachowując profesjonalny dystans. Nasz zespół jest niezwykle zaangażowany i wspiera klienta w całym procesie projektowym.

Estetyka

Nowoczesny luksus w którym dobre wzornictwo, połączone zostaje najlepszymi materiałami, produktami, sztuką, modą i odważnym akcentem. Prestiż nie oznacza krzykliwych form i kolorów - świetne wzornictwo potrafi być spokojne, stonowane, a zaskoczenie wynika z niestandardowych rozwiązań w przestrzeni i odważnych wzorniczo obiektów. Każdy projekt jest unikalny poprzez kreatywne  i różnorodne dla każdego projektu rozwiązania.

Nasze projekty zaskakują i wyrażają oryginalną osobowość klienta.

Usługi
  • Projektowanie wnętrz
  • architektura wnętrz
  • architektura
  • meblarstwo
  • wzornictwo
Obszary usług
Warszawa
Adres
Bracka 23/54
00-028 Warszawa
Polska
+48-796380999 www.fussstudio.pl

Opinie

Niestety jestem zmuszona wystawić negatywna opinie, choć byłam bardzo cierpliwa . Zaczynajac od początku , bardzo długi czas wykonania projektu ( około 8 miesięcy ). Informacja o budżecie nie potraktowana poważnie , został przekroczony o 100%.Biuro nawet nie próbuje się dostosować do możliwości finansowych klienta . Fachowcy polecani przez biuro dużo drożsi niż średnia rynkowa , do tego niesłowni , pobierają zaliczkę od razu a mija pół roku i mieszkanie jest nadal nie skończone. Błędy projektowe - wysłałam do zatwierdzenia pochłaniacz , projektantki zatwierdziły po czym okazało się ze nie nadaje się pod względem technicznym. Odpowiedz biura , polecenie fachowca który za kolejne pieniądze go naprawi. Nie ponoszą odpowiedzialności za swoje błędy. Wykończenie ekipy remontowej poleconej od Pań tragiczne , jeżeli się uda zamieszczę zdjęcia. Na każdym kroku wybieranie materiałów nie sprawdzonych ( materiał na wyspę okazał się bez gwarancji , bardzo szybko rysujący się ). Mam wrażenie ze projektowanie bez pojęcia o praktycznym zastosowaniu. Gałki do drzwi których nie da się otworzyć ,  błędy w projektach meblowych poprawiane przez stolarza. Ogółem drogo i nieprofesjonalnie. Odradzam , niepotrzebne nerwy i straty finansowe .
19 dni temu
Data projektu: Kwiecień 2018
Prof pin.png%7c52.2319776,21