BenLER Kompleksowe Wyposażenie Gastronomii

BenLER Kompleksowe Wyposażenie Gastronomii

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
BenLER Kompleksowe Wyposażenie Gastronomii
BenLER Kompleksowe Wyposażenie Gastronomii
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Benler Design specjalizuje się w projektowaniu lokali gastronomicznych, ze szczególnym naciskiem na piekarnie i cukiernie. Wiedza i doświadczenie zdobyte w tej branży, pozwalają nam na tworzenie ciekawych i oryginalnych rozwiązań dla naszych klientów. Oprócz stoisk piekarniczych, projektujemy także sklepy, restauracje, kawiarnie, bary i pozostałe placówki gastronomiczne. Zajmujemy się również projektowaniem i produkcją mebli. Naszymi flagowymi produktami są zaprojektowane przez Benler Design witryna piekarnicza PIANO i regał piekarniczy VIRTUOSO.

Oferta Benler Design skierowana jest do profesjonalistów, którzy stawiają przede wszystkim na wysoką jakość. Pomagamy w zrealizowaniu celów biznesowych właścicielom zarówno dużych jak i małych lokali, restauracji piekarni i cukierni.

Projekty są obsługiwane przez nas kompleksowo. Rozpoczynamy od inwentaryzacji lokalu. Następnie wykonujemy wstępny projekt i wizualizację 3D. Na tym etapie skupiamy się nad ogólną koncepcją i wizualizacją projektu.

W drugim etapie realizacji projektujemy meble i wybieramy odpowiednie urządzenia do wyposażenia lokalu gastronomicznego. Zajmujemy się także identyfikacją wizualną - projektujemy detale graficzne, np. banery, menu i pozostałe elementy graficzne.

Na tym etapie przygotowujemy również szczegółowy projekt technologiczny 2D. W trzecim, ostatnim etapie projektu, przeprowadzamy prace budowlano-remontowe w lokalu u naszego klienta. Wyposażamy sklep, montujemy meble i urządzenia. Wszystkie prace są przez nas nadzorowane i koordynowane, oraz wykonywane przez naszych specjalistów.

Możemy się pochwalić wieloma realizacjami na najwyższym poziomie. Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne znalazły uznanie w oczach klientów wielu punktów gastronomicznych w całej Polsce. Gwarantujemy odpowiednie, optymalne wykorzystanie przestrzeni, stosujemy nowoczesne materiały, dzięki czemu piekarnie, cukiernie i inne lokale wyróżniają się atrakcyjnym designem. Informacje i fotografie z naszych realizacji można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Benler Design.

Usługi
  • Porjektowanie sklepów i lokali gastronomicznych
  • Design
  • projektowanie mebli
  • Usługi Stolarskie
  • usługi remontowo-budowalne
  • wyposażenie dla gastronomii oraz branży piekarniczej
Obszary usług
  • usługi kompleksowe – od porjektu
  • poprzez dobór sprzętu
  • do montażu i realizacji projektu przez zespół budowalno-remontowy.
  • Przecław
Adres
ul. Lipowa 1
72-005 Przecław
Polska
+48-537409888 www.benler.pl/benler-design

Opinie

Jako podwykonawca organizowałem transport dla firmy Benler. Niestety od roku nie udało mi się uzyskać płatności za 2 faktury. Firma ewidentnie ma problemy finansowe ponieważ za każdym razem właściciel firmy Pan Pavel Zalatukhin mówi, że zapłaci jak dostanie pieniądze od klientów. Wygląda na to, że od roku mu nikt nie zapłacił. Firma zdecydowanie nie uczciwa, odradzam współpracę!
prawie 2 lata temu
Data projektu: Grudzień 2016