P.W. Przybylski
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

PRODUCENT OGRODÓW ZIMOWYCH

Jeśli marzą Państwo o pięknej i trwałej zabudowanie tarasu służącej przez lata, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, obejrzenia zrealizowanych projektów i do podjęcia współpracy z naszą firmą. Ogród zimowy lub zadaszenie zaprojektowane według Państwa potrzeb stanie się prawdziwą wizytówką budynku przez cały rok. 

Firma Przybylski oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie produkcji, montażu i serwisu wszelkiego rodzaju konstrukcji aluminiowo-szklanych do zabudowy lub zadaszenia tarasów, w tym:

- ogrody zimowe całoroczne (profile aluminiowe izolowane termicznie, szyby zespolone)
- ogrody zimowe letnie (profile aluminiowe nieizolowane termicznie, szyby zespolone lub pojedyncze)
- pergole, werandy, zadaszenia (nieizolowane termicznie profile, szyby pojedyncze)
- akcesoria: rolety dachowe, żaluzje fasadowe, refleksowe, markizy

Produkowane przez nas ogrody zimowe i zadaszenia wykonujemy z najwyższej jakości profili aluminiowych, szkła i akcesoriów wiodących producentów gwarantując sztywność, szczelność i estetykę wykonania konstrukcji.

Konstrukcje aluminiowe malowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL lub w drewnopodobnym kolorze. Możliwość zabudowania ścian bocznych tarasu w dowolnym systemie okienno-drzwiowym, przesuwnym, harmonijkowym, ramowym lub bez ramowym.

Więcej informacji na www.przybylski.net.pl
Zapraszamy do skorzystania z formularza bezpłatnej wyceny. 

Oferta zawsze zawiera kompleksową realizację projektu tj. wykonanie konstrukcji aluminiowo-szklanej wg projektu, transport, montaż oraz aż 8 lat gwarancji.

Zadzwoń do nas: Tel: 12 270 82 15
Odwiedź nas na: www.przybylski.net.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji. Jesteśmy pewni, że nasz fachowe podejście spełni Państwa oczekiwania.

Usługi
  • Ogrody zimowe
  • fasady
  • świetliki
  • konstrukcje aluminiowo-szklane
  • wiatrołapy
  • drzwi
  • okna
  • balustrady aluminiowe
  • przeszklenia
  • Pokaż wszystko 9 usługi
Obszary usług
POLSKA – Cały kraj oraz zagranica
Adres
Zadziele 80
32-031 Gaj
Polska
+48-122708215 www.przybylski.net.pl

Opinie

Rzetelna realizacja ogrodu zimowego. Dotrzymane słowo. Polecamy A&M
ponad 5 lat temu
Data projektu: Lipiec 2016
Ogród zimowy wykonany profesjonalnie. Ekipa montażowa świetna i solidna. Praca została zakończona w zaplanowanym terminie. Firma godna polecenia.
ponad 5 lat temu
Z firmą Przybylski miałem okazję współpracować na początku roku. Kontakt dostałem z polecenia i na szczęście się nie zawiodłem. Do wykonania było klika sporych przeszkleń wymagających fachowego podejścia. Świetna ekipa montażowa. Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić każdemu szukającemu rzetelnego wykonawcy. Praca warta zainwestowanych pieniędzy. Pozdrawiam Mateusz
prawie 6 lat temu