Anna Tużnik - homify – profesjonaliści w kategorii Media i blogerzy w miejscowości Berlin | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Anna Tużnik – homify
Anna Tużnik – homify

Anna Tużnik – homify

ReferenceError: window is not defined at DmsProfessionalPage.getUserData (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:101:21) at DmsProfessionalPage.render (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:130:36) at processChild (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3171:18) at resolve (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3013:5) at ReactDOMServerRenderer.render (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3436:22) at ReactDOMServerRenderer.read (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3395:29) at Object.renderToString (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3954:27) at __webpack_require__.then (webpack:///./app/assets/javascripts/react_ssr_components.js?:12:30) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7)
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Anna Tużnik – homify
Anna Tużnik - homify
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Trzy lata pracowałam jako asystentka architekta tworząc plany domów. Po czym poznałam homify znajdziesz nie tylko inspiracje i porady na temat budowy i mieszkania, ale także odpowiedniego specjalistę, który zamieni wymarzony dom w rzeczywistość.

W wolnym czasie nadal uwielbiam zmieniać coś w moim mieszkaniu. Jeżeli znajomi potrzebują porady do ich domu lub mieszkania, zawsze zwracają się z tym do mnie. Kocham to, jak znajdę odpowiedź, czy inspiracje na ich potrzeby! Właśnie tutaj znajduję najciekawsze, innowacyjne i najlepsze pomysły i cieszę się regularną dawką inspiracji, którą daje mi homify.

Piszę dla homify od dwóch lat i cieszę się na dalsze pisanie przez co najmniej następne kilka lat, dając odpowiedzi na pytania nie tylko mojej rodzinie i znajomym ale także ludziom w całej Polsce! Każdy nowy fan i każda nowe zapytanie, satysfakcjonuje mnie i rozświetla mój dzień! 

Obszary usług
Berlin
Adres
Holländerstraße 34
13407 Berlin
Niemcy
+49-30208985881
Prof pin.png%7c52.56209,13