KUOO ARCHITECTS – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
KUOO ARCHITECTS
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

KUOO ARCHITECS to pracownia projektowa, która powstała w 2006 roku. Założona przez Katarzynę Kuo Stolarską – absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej - do 2011 roku funkcjonowała pod nazwą Rydzyńska Design. Specjalizuje się w architekturze i architekturze wnętrz, działa ogólnopolsko, koncentrując się na Łodzi i Warszawie.

Podstawowym obszarem biznesowym, na którym skupia się pracownia, jest współpraca z klientem indywidualnym. Projektowanie wnętrz odbywa się w sposób sprawdzony i metodyczny, z poszanowaniem zarówno preferencji inwestora, jak i poczucia estetyki zespołu oraz bieżących trendów architektonicznych i wnętrzarskich. Aranżacją przestrzeni zajmują się tu wyspecjalizowani, doświadczeni architekci, którzy cenią funkcjonalność, prostotę i ponadczasowość. Projekty pracowni KUOO ARCHITECTS cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość formy i staranny dobór wysokich jakościowo materiałów. Tworzenie niepowtarzalnych wnętrz to wyzwanie, zarówno dla architekta, jak i właściciela aranżowanej przestrzeni. Dlatego współpraca z KUOO ARCHITECTS nie ogranicza się do procesu twórczego. Bazuje na kompleksowym podejściu do zadania, którego celem jest wykreowanie takiego wnętrza, w którym prywatny inwestor będzie czuł się komfortowo przez lata. Częścią usług oferowanych przez pracownię jest więc także tworzenie mebli na indywidualne zamówienie, sprawowanie nadzoru autorskiego nad projektem, a także wyposażanie aranżowanych wnętrz. Dodatkowym atutem jest rozbudowana sieć kontaktów ze sprawdzonymi projektantami i wykonawcami różnych specjalności.

Obszary usług
Warszawa
Adres
Chełmska 9/68
00-774 Warszawa
Polska
+48-222050876 www.kuoo.pl
Prof pin.png%7c52.2018766,21