PIWNICA na WINO – profesjonaliści w kategorii Piwnice win w miejscowości Łódź | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
PIWNICA na WINO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
PIWNICA na WINO
PIWNICA na WINO
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Co jest najważniejszym elementem domu należącego do konesera wina? Oczywiście pomieszczenie na przechowywanie tego szlachetnego trunku. Oprócz praktycznej funkcji spełni ono dodatkowo rolę ozdoby wnętrza. Jeśli w projekcie domu taka przestrzeń nie została zaplanowana, idealnym wyjściem będzie wybór spiralnej piwnicy.

Czym jest takie rozwiązanie? Tak jak jej tradycyjny odpowiednik, spiralna piwnica posadowiona jest w ziemi, jednak do jej zamontowania nie trzeba mieć podpiwniczonego budynku. Wokół schodów znajdują się betonowe moduły, które pełnią rolę półek na wino. Wejściem do takiej piwnicy są zamontowane w podłodze drzwi. Można ją zainstalować w każdym pomieszczeniu: kuchni, jadalni, salonie bądź garażu. Została zaprojektowana w taki sposób, aby wnętrzu, w którym jest zlokalizowana, nadać niepowtarzalny charakter.

Spiralna piwnica może pomieścić nawet do 2000 butelek wina, które leżakują w optymalnych warunkach stworzonych przez otaczającą je ziemię. Zaletą takiego środowiska jest idealna temperatura i wilgotność, brak drgań oraz naturalna wentylacja pasywna, dzięki której w pomieszczeniu niepotrzebny jest klimatyzator ani żadne urządzenie elektryczne. Te właściwości pozwalają też na wykorzystywanie piwnicy jako spiżarni.

Piwnica spiralna może być zainstalowana w każdym domu, na każdym etapie jego powstawania – również w zamieszkanym budynku. Nie zajmuje dodatkowej powierzchni, a jej umieszczenie w domu zajmuje maksymalnie 9 dni. Poprzez unikalny system izolacji może być również zamontowana w miejscu, w którym wody gruntowe znajdują się bardzo wysoko.

Posiadanie w domu takiej piwnicy na wino umożliwia koneserom rozwijanie ich pasji. Z każdej podróży będą mogli przywieźć odpowiednią liczbę butelek ulubionego trunku, mając świadomość, iż dysponują wystarczającą ilością miejsca do przechowywania szerokiej gamy win w idealnych warunkach.

Więcej informacji na temat spiralnych piwnic można znaleźć na stronach: www.piwnicanawino.pl i www.spiralcellars.com bądź pod numerem telefonu: +48 507 807 513

Usługi
  • spiralna piwnica na wino
  • piwnica na wino
  • piwniczka na wino
  • pokój winiarski
  • przechowywanie wina
  • piwnice pasywne
  • piwnice aktywne
Obszary usług
Polska and Ukraina
Adres
Łąkowa 29/118
90-554 Łódź
Polska
+48-516184874 piwnicanawino.pl
Prof pin.png%7c51.757883,19