PIWNICA na WINO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Co jest najważniejszym elementem domu należącego do konesera wina? Oczywiście pomieszczenie na przechowywanie tego szlachetnego trunku. Oprócz praktycznej funkcji spełni ono dodatkowo rolę ozdoby wnętrza. Jeśli w projekcie domu taka przestrzeń nie została zaplanowana, idealnym wyjściem będzie wybór spiralnej piwnicy.

Czym jest takie rozwiązanie? Tak jak jej tradycyjny odpowiednik, spiralna piwnica posadowiona jest w ziemi, jednak do jej zamontowania nie trzeba mieć podpiwniczonego budynku. Wokół schodów znajdują się betonowe moduły, które pełnią rolę półek na wino. Wejściem do takiej piwnicy są zamontowane w podłodze drzwi. Można ją zainstalować w każdym pomieszczeniu: kuchni, jadalni, salonie bądź garażu. Została zaprojektowana w taki sposób, aby wnętrzu, w którym jest zlokalizowana, nadać niepowtarzalny charakter.

Spiralna piwnica może pomieścić nawet do 2000 butelek wina, które leżakują w optymalnych warunkach stworzonych przez otaczającą je ziemię. Zaletą takiego środowiska jest idealna temperatura i wilgotność, brak drgań oraz naturalna wentylacja pasywna, dzięki której w pomieszczeniu niepotrzebny jest klimatyzator ani żadne urządzenie elektryczne. Te właściwości pozwalają też na wykorzystywanie piwnicy jako spiżarni.

Piwnica spiralna może być zainstalowana w każdym domu, na każdym etapie jego powstawania – również w zamieszkanym budynku. Nie zajmuje dodatkowej powierzchni, a jej umieszczenie w domu zajmuje maksymalnie 9 dni. Poprzez unikalny system izolacji może być również zamontowana w miejscu, w którym wody gruntowe znajdują się bardzo wysoko.

Posiadanie w domu takiej piwnicy na wino umożliwia koneserom rozwijanie ich pasji. Z każdej podróży będą mogli przywieźć odpowiednią liczbę butelek ulubionego trunku, mając świadomość, iż dysponują wystarczającą ilością miejsca do przechowywania szerokiej gamy win w idealnych warunkach.

Więcej informacji na temat spiralnych piwnic można znaleźć na stronach: www.piwnicanawino.pl i www.spiralcellars.com bądź pod numerem telefonu: +48 507 807 513

Usługi
  • spiralna piwnica na wino
  • piwnica na wino
  • piwniczka na wino
  • pokój winiarski
  • przechowywanie wina
  • piwnice pasywne
  • piwnice aktywne
Obszary usług
Polska and Ukraina
Adres
Łąkowa 29/118
90-554 Łódź
Polska
+48-516184874 piwnicanawino.pl

Opinie

Oszuści i tyle. Poleciłem tą firmę klientowi, który został przez nich oszukany a i ze mną nie wywiązali się z umowy.
około 2 miesiące temu
Data projektu: Kwiecień 2016
Prof pin.png%7c51.757883,19