Robert Pludra Industrial Design Studio – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Robert Pludra Industrial Design Studio
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Robert Pludra Industrial Design Studio
Robert Pludra Industrial De...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Robert Pludra – projektant produktu, Prodziekan Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Prowadzi studio projektowe specjalizujące się w projektowaniu produktu, projektowaniu społecznym i prowadzeniu warsztatów o tematyce projektowej. W roku 2010 skończył Wydział Wzornictwa ASP w Warszawie, w 2013 obronił doktorat na temat designu społecznego. W roku 2016 został Prodziekanem. Na Wydziale współprowadzi pracownię Podstaw Projektowania 2 (PP2) i zajmuje się koordynacją działalności naukowej pracowników. Jest członkiem Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych (zrzeszonego w ramach BEDA).  Brał udział w ponad pięćdziesięciu wystawach na najważniejszych festiwalach dizajnu (m.in. w Mediolanie, Londynie, Paryżu, Berlinie czy Tokyo). Jest laureatem wielu konkursów i stypendiów. Aktualnie pracuje między innymi nad projektami badawczo-rozwojowymi, projektami instalacji audiowizualnych, projektami urządzeń i zegarków oraz projektami z dziedziny transportu rowerowego, samochodowego i szynowego.

Usługi
  • wzornictwo przemysłowe
  • industrial design
Obszary usług
Polska, Szwajcaria, and Świat.
Nagrody i wyróżnienia
  • 2014 Młoda Polska, Narodowe Centrum Kultury
  • 2011 ScrapLab Design Contest, Pierwsza Nagroda w konkursie (wraz z Jakubem Sobiepankiem), Monachium
Adres
Rapperswilska
03-956 Warszawa
Polska
+48-694572472 www.robertpludra.com
Prof pin.png%7c52.22658,21