KOLORAMA – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Szczecin | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
KOLORAMA
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
KOLORAMA
KOLORAMA
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

W pracowni działamy na przecięciu szeregu pól wiedzy teorii architektury, sztuki, technologii. Nasza praca nie ogranicza się jedynie do stworzenia dokumentacji projektowej, wychodzimy zza biurka, jesteśmy obecni we wszystkich etapach projektu.
Zasada w naszych projektach jest prosta : mają one w przejrzysty sposób bez uprzedniej wiedzy na temat procesu projektowego który za nimi stoi pokazać jak się w nich poruszać, jak ich używać, jak w nich być.Od małych prywatnych po większe publiczne przestrzenie staramy się szukać balansu pomiędzy materiałami, formami, kolorami ich relacją z otoczeniem.

Anna Kobyłka Absolwentka Politechniki Szczecińskiej wydziału Architektury i Urbanistyki w Szczecinie, w Polsce
Absolwentka Kobenhavns Tekniske Skole na wydziale Constructing Architekt w Kopenhadze, w Danii Stypendystka The Royal Danish Academy of Fine Arts, School of Architecture (Królewska Akademia Sztuk Pięknych, Wydział Architektury ) departament II, w Kopenhadze, w Danii Przed rozpoczęciem własnej działalności projektowej zdobywała szlify w trakcie szeregu warsztatów architektonicznych: OSSA [Ogólnopolskie Stowarzyszenie Studentów Architektury] oraz EASA [ European architecture students assembly], kursów w Polsce, Danii, Chorwacji oraz praktyki zawodowej [BIG - BJARKE INGELS GROUP, PP-PORTAL]. W 2012 roku za namową przyjaciół otworzyła własną pracownię projektową w Szczecinie.

Usługi
  • architektura
  • architektura wnętrz
  • koncepcja kolorystyczna
  • identyfikacja wizualna
Obszary usług
  • pełnowymiarowy – od projektu do realizacji
  • Szczecin
Nagrody i wyróżnienia
  • 2013 – II MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejsze wnętrze publiczne – Ale lokale 2013;
  • 2015 – WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym konkursie na zadaszenie Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie!
Adres
Piłsudskiego 23/8
70-463 Szczecin
Polska
+48-535161160 www.kolorama.republika.pl
Prof pin.png%7c53.432852,14