Mobiliani Design

Mobiliani Design

Mobiliani Design
Mobiliani Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Mobiliani Design jest pionierskim studiem projektowania i aranżacji wnętrz z Bydgoszczy, które jako jedne z pierwszych zaoferowało swoim klientom usługi projektowania i aranżacji wnętrz wraz z wykonawstwem pod klucz. W ramach współpracy nasi klienci i inwestorzy mogą liczyć na kompleksowe usługi projektowe, począwszy od zebrania niezbędnych wymagań potrzebnych do rozpoczęcia projektu, poprzez wizualizacje wnętrz w 3D, dobór mebli na wymiar, sprzętów, dodatków i dekoracji, zorganizowania ekipy budowlano-remontowej, kończąc na nadzorze autorskim na całym przedsięwzięciem. 

Posiadamy do dyspozycji doświadczonych architektów oraz projektantów wnętrz, a tym co dodatkowo wyróżnia jest możliwość zamówienia w drugiej naszej firmie, Mobiliani, mebli na wymiar dostosowanych do upodobań i gustu klienta. Same wnętrza projektowane mogą być w różnych stylach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

Nasze projekty wykonujemy zarówno dla prywatnych właścicieli mieszkań, domów czy apartamentów, jak też dla dużych i liczących się firm, biur, sklepów, restauracji oraz inwestorów - z Bydgoszczy jak i innych miast (Gdańska, Gdyni, Poznania, Warszawy). 

Wśród naszych partnerów znaleźli się znani deweloperzy, m.in. firmy Budlex, Budstol i Arkada Invest. Mobiliani Design współpracuje również z portalami z branży architektonicznej i wnętrzarskiej, a także uczestniczy w życiu branży, odwiedzając targi i wydarzenia. Prowadzimy bloga firmowego, na którym możecie Państwo poczytać o trendach i ciekawostkach dotyczących projektowania różnych typów wnętrz, na którego to bloga serdecznie zapraszamy.  

Usługi
projektowanie i aranżacja wnętrz pod klucz
Obszary usług
  • Bydgoszcz
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Trójmiasto
  • Poznań
  • Warszawa
Adres
Słoneczna 2M/50
85-348 Bydgoszcz
Polska
+48-696555120 mobilianidesign.pl