Architectus Pracownia Projektowa
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Opinie

Pan Szymon łączy profesjonalizm z pragmatycznym podejściem. Wystarczyło zarysować generalny pomysł na dom, żeby zaproponował oryginalny, praktyczny i bardzo ładny projekt, pasujący do charakteru miejsca. Wykazał się dużą cierpliwością i elastycznością. Bardzo polecam współpracę!
około 2 miesiące temu
Współpracuję P. Szymonem już od kilku lat, począwszy od spraw związanych z adaptacjami strychów i poddaszy dla swoich klientów, a na adaptacji mojego projektu budowlanego kończąc. Fachowość, sumienność i rzetelność - tak można określić wszystkie aspekty, które wspólnie ustalaliśmy. Zachęcam i polecam.
około 2 miesiące temu
Profesjonalne podejście od fazy koncepcyjnej projektu aż do końca realizacji budowy. Indywidualne i rzetelne podejście do klienta. Wszystkie sprawy załatwiane są terminowo. Bezproblemowy kontakt telefoniczny (architekt zawsze odbiera telefon lub oddzwania). Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić usługi Pana Szymona.
około 2 miesiące temu
Współpraca bardzo sprawna i profesjonalna, wizualizacja zrealizowana bardzo szybko. Architekt, który jest bardzo kreatywny i potrafi zaproponować wiele ciekawych koncepcji i rozwiązań. Polecam do współpracy.
około 2 miesiące temu
Zdecydowanie polecam pracownie. Pan Szymon opracowywał indywidualny projekt na terenie z uchwalonym MPZP z bardzo niekorzystnymi, nieregularnymi warunkowymi liniami zabudowy. Udało się do maksimum wykorzystać powierzchnie działki i zaprojektować budynek zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
około 2 miesiące temu
Polecam z czystym sumieniem biuro Architectus Pana Szymona. Sprawna obsługa, szybkie działanie, profesjonalne podejście do zlecającego projekt - to wiodące atuty biura. Tak trzymać.
około rok temu
Biuro zdecydowanie godne polecenia. Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do projektu. Polecam
ponad rok temu
Idealnie zgodnie z oczekiwaniami. Sprawnie, fachowo i terminowo. Do tego super sympatycznie. Zdecydowanie polecam!
ponad rok temu
Polecam firmę projektową Architectus…Pan Szymon spełnił moje oczekiwania :)
ponad rok temu
Pełen profesjonalizm, nowatorskie rozwiązania w przystępnej cenie. POLECAM!
ponad rok temu
Korzystałem z usług Pana Szymona dwukrotnie. Najpierw realizowany był projekt domu jednorodzinnego. Firmę cechuje wysoki poziom kompetencji, wiedzy technicznej, rzetelność, słowność- jednym słowem pełen PROFESJONALIZM. Pozytywne doświadczenia spowodowały że skorzystałem z usług ponownie podczas rozbudowy domu o garaż. Również się nie zawiodłem. Oby więcej takich firm na rynku. Gorąco polecam i życzę powodzenia.
ponad rok temu
Poproś o opinię