KA Architekci – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Katowice | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
KA Architekci
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
KA Architekci
KA Architekci
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Studio architektoniczne KA Architekci jest kontynuacją wieloletniej działalności projektowej, której początki sięgają jeszcze lat 90. Wtedy powstała pierwsza pracownia architektoniczna pod nazwą Atelier. Obecnie pracownia KA architekci prowadzona jest przez dwójkę pasjonatów architektury, których dzieli różnica pokolenia. Pozwala to na spojrzenie na sztukę architektury z dwóch różnych od siebie perspektyw. Te dwa odmienne spojrzenia prowadzą do ciekawych, zaskakujących nieraz rozwiązań.

Zajmujemy się tworzeniem: zespołów mieszkalnych, nietypowych willi i domów jednorodzinnych oraz aranżacji wnętrz do projektowanych przez nas obiektów. Nasze wysiłki skupiają się na ciągłym poszukiwaniu niebanalnych i unikatowych form i rozwiązań przestrzennych tworzonych z pasją. W naszej archisztuce twórczo transformujemy wiedzę architektoniczną, grafikę, strukturę materiału i formę przestrzenną w jedno.

Usługi
  • Nasz zespół specjalizuje się w wykonywaniu opracowań projektowych architektury mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej
  • budynków użyteczności publicznej oraz aranżacji wnętrz do projektowanych przez nas obiektów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu
  • do zagadnień projektowych podchodzimy kompleksowo. Pracujemy na podstawie dokładnej koncepcji architektonicznej
  • która powstaje w wyniku aktywnej współpracy z naszymi klientami.
Obszary usług
Globalny and Katowice
Adres
Dębowa 21a/32
40-104 Katowice
Polska
+48-516408156 kaarchitekci.pl
Prof pin.png%7c50.272763,18