3miasto design – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Sopot | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
3miasto design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
3miasto design
3miasto design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Pracownię 3miasto design stworzyła Iwona Zasławska w 2007
roku, która ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie zdobyła w pracowniach architektoniczny specjalizujących się w projektowaniu wnętrz. W 2009 roku została zaproszona przez Akademię Dobrze Mieszkaj do udzielania porad i wygłaszania wkładów podczas Festiwalu Wnętrz oraz About Design. Od kilku lat jest jurorem w konkursie DOBRY DESIGN.

3miasto design to pracownia działająca w szeroko rozumianym projektowaniu, na trzech pokrewnych sobie płaszczyznach: architektura, wnętrza, design. Nasze pasje połączyliśmy z pracą wychodząc z założenia, iż takie połączenie daje najlepsze rezultaty.

Świadomi znaczenia każdego detalu śledzimy trendy w architekturze i wzornictwie, aby móc Państwu zaproponować najlepsze i najciekawsze rozwiązania.

Wnętrza nowoczesne klasyczne nie mają dla nas żadnych tajemnic, swobodnie projektujemy w każdym stylu. Jesteśmy w stanie dla każdego wnętrza znaleźć rozwiązania optymalne pod względem funkcjonalnym i estetycznym.

Współpracując z nami oszczędzają Państwo środki finansowe i czas.

Z doświadczenia wiemy, że oszczędność na projekcie architektonicznym kosztuje w efekcie finalnym kilkakrotnie więcej. Poprawianie błędów złych decyzji jest znacznie kosztowniejsze.

My jako profesjonaliści jesteśmy w stanie przewidzieć konsekwencje pewnych rozwiązań i skorygować je już na etapie projektu.

Zachęcamy do współpracy z nami.

Wspólnie stworzymy wnętrze spełniające Państwa oczekiwania.

mgr inż. arch. Iwona Zasławska

3miasto design

Usługi
  • projektowanie architektoniczne
  • wnętrz
  • wykonastwo
Obszary usług
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Polska
  • poza granicami kraju
Nagrody i wyróżnienia
od 2011 w jury konkursu DOBRY DESIGN
Adres
Syrokomli 5
81-742 Sopot
Polska
+48-508360254 www.3miastodesign.pl
Prof pin.png%7c54.4345375,18