Nizio Design International – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Nizio Design International
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Nizio Design International
Nizio Design International
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

W 2002 roku Mirosław Nizio otworzył pracownię projektową na warszawskiej Pradze. Skupione wokół studia zespoły architektów zajmują się realizacją najważniejszych przestrzeni dla kultury w kraju, zapewniając całościową obsługę - od koncepcji, przez projekt wykonawczy, po nadzór autorski. Do współpracy zapraszani są specjaliści z dziedziny kultury, nauki i sztuki. Opracowywane ekspozycje rekonstruują historię zachowując równowagę w użyciu najnowocześniejszych technologii i plastycznych środków wystawienniczych. Tak, by po spotkaniu z wystawą zwiedzający był bogatszy o wiedzę, ale także o przeżycia estetyczne, jak w przypadku wystawy stałej Muzeum Historii Żydów Polskich, otwartej w październiku 2014.


W pracowni powstają scenariusze ekspozycyjne oraz muzealne, a każde architektoniczne przedsięwzięcie wsparte jest badaniami socjologiczno-urbanistycznymi. Ukoronowaniem pracy badawczej są projekty zespołów muzealnych powiązanych z urbanistyką (np. muzeum Wrota Bitwy Warszawskiej 1920 czy pomnika pamięci KL Gross-Rosen). Pracownia ma na koncie także opracowanie ekspozycji tymczasowych w przestrzeni miejskiej ("Sztafeta do Wolności" w Warszawie), projekt apartamentowca w Bydgoszczy i obiekty rekreacyjne, jak np. innowacyjny Park Edukacyjno-Rekreacyjny "Zoom Natury" w Janowie Lubelskim. Zespół Nizio Design International zdobył pierwszą nagrodę w konkursie na projekt Muzeum Polaków Ratujących Żydów na Podkarpaciu im. Rodziny Ulmów w Markowej, a także pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie na projekt Muzeum Współczesnego Wrocław. Pracownia jest też odpowiedzialna za projekt Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie uhonorowany w 2011 roku nagrodą European Property Award (projekt w trakcie realizacji).

Obszary usług
Warszawa
Adres
Inżynierska 3/4
03-410 Warszawa
Polska
+48-226187202 www.nizio.com.pl
Prof pin.png%7c52.257277,21