This is minimal – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Wrocław | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
This is minimal
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
This is minimal
This is minimal
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Wyznacznikiem naszych działań jest sztuka minimalistyczna. Wierzymy,
że w obrębie minimalizmu wciąż jest bardzo wiele do odkrycia. Nieustannie weryfikujemy dotychczas wypracowane rozwiązania, sprawdzamy ich użyteczność, przekraczamy ustalone granice by znaleźć własne środki ekspresji. Staramy się wybrać najprostszy z możliwych sposobów wypowiedzi - tworzymy obiekty w których wypowiadamy się na temat formy, materii, koloru, przestrzeni, ich wzajemnych relacji i napięcia, które między nimi powstaje.

Na formę wiekszości naszych mebli wpływ mają doświadczenia rzeźbiarskie Łukasza Cendrowskiego. Przenosi on i rozwija idee powstałe na gruncie rzeźby nadając im funkcję użytkową.

Jesteśmy dumni z tego, że za kazdym z naszych mebli stoi ręczna, precyzyjna praca, poparta doświadczeniem i znajomością materiałów oraz odwaga w eksperymentowaniu i kształtowaniu wyjątkowych form.

Usługi
Projektowanie i wykonywanie mebli
Obszary usług
Polska i Europa and Wrocław
Adres
Przestrzenna 18/1
50-533 Wrocław
Polska
+48-691130883 thisisminimal.pl
Prof pin.png%7c51.089844,17