ARCHITEKCI KOJDER – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Kęty | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ARCHITEKCI KOJDER
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
ARCHITEKCI KOJDER
ARCHITEKCI KOJDER
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Projekty wnętrz i budynków mieszkalnych i biurowych

PROJEKTY WNĘTRZ 

PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH (tradycyjnych, pasywnych, drewnianych z bali),

INSTYTUCJI, BANKÓW, SZKÓŁ, KOŚCIOŁÓW 

PROJEKTY PRZEBUDOWY / NADBUDOWY ADAPTACJE PROJEKTÓW POWTARZALNYCH/GOTOWYCH 

Zachwycamy pięknem architektury od 1989 roku! 

To co nas wyróżnia na rynku projektowym to przede wszystkim 26-letnie doświadczenie na rynku projektowym i budowlanym, które na przestrzeni lat przełożyło się na zaprojektowanie oraz realizację wielu obiektów głównie indywidualnych oraz użyteczności publicznej!

HISTORIA:

Początki firmy sięgają roku 1989, kiedy to biuro architektoniczne rozpoczęło swoją działalność w Kętach. W latach 1993-2003 jako "Atelier Kojder & Kojder" oraz w latach 2009-2011 prowadziło swoje studio projektowe w Bielsku-Białej. Obecnie firma Kojder & Kojder Architekci mieści swoją pracownię przy ul. Młynek 26 w Kętach.
Pracownię architektoniczną tworzy małżeństwo Maria i Bogdan Kojder - Absolwenci Politechniki Krakowskiej, a także ich syn Krystian Kojder - Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego.

Bogdan Kojder ukończył studia w 1986 r. broniąc dyplom z wyróżnieniem pod kierunkiem prof. Witolda Korskiego. Uprawnienia budowlane w zakresie sporządzania projektów architektonicznych wszelkich projektów budowlanych uzyskał już w 1989 r., a jego pierwszą realizacją jest Klasztor Sióstr Zmartwychwstanek w Kętach. Specjalizuje się w projektowaniu architektury użyteczności publicznej (obiekty handlowe, usługowe, produkcyjne, szkoły, instytucje, banki) będąc także Generalnym Wykonawcą współpracującym z wieloma firmami branży budowlanej i wykończeniowej.

Maria Anna Kojder posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczneń od 1998 r., a jej specjalizacją są: architektura wnętrz, elewacji obiektów budowlanych oraz projekty ogrodów. W obszarze zainteresowań Architektów Kojder jest również rzeźba i malarstwo, które realizują głównie w obiektach sakralnych.

Usługi
  • Projekty budynków i wnętrz mieszkalnych i biurowych: domy jednorodzinne (indywidualne oraz adaptacje gotowych projektów)
  • wnętrza
  • elewacje
  • użyteczność publiczną (banki | szkoły | urzędy | etc.)
  • hale magazynowe oraz produkcyjne
Obszary usług
Architektura | Wnętrza | Elewacje | Ogrody
Adres
MŁYNEK
32-650 Kęty
Polska
+48-798909680 www.kojder.pl
Prof pin.png%7c49.8598716,19