SDA - SZCZEŚNIAK DENIER ARCHITEKCI – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
SDA – SZCZEŚNIAK DENIER ARCHITEKCI
SDA – SZCZEŚNIAK DENIER ARCHITEKCI

SDA – SZCZEŚNIAK DENIER ARC…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
SDA – SZCZEŚNIAK DENIER ARCHITEKCI
SDA - SZCZEŚNIAK DENIER ARC...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Nasza pracownia została założona jako SDA -Szcześniak Denier Architekci sp. z o.o przez Marka Szcześniaka i Jean Francois Denier w 1997. W 2010 założona została jako wsparcie druga spółka SDA - Szcześniak Denier S.C. Obie firmy działają wspólnie pod szyldem SDA.

Od początku naszym głównym celem jest projektowanie oparte o tradycję a jednocześnie szukanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań estetycznych właściwych dla danej funkcji i lokalizacji. Staramy się nie powtarzać i nie powielać naszych pomysłów.

Naszą filozofią projektową jest wsłuchanie się w potrzeby Inwestora i nawiązanie wzajemnego dialogu w celu otrzymania jak najlepszego efektu. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu budynków zarówno nowoczesnych w formie jak i technologii. Obok uniwersalnego, ponadczasowego, co często znaczy prostego w formie projektu, stawiamy na logikę i ekonomikę budynku.

Obecnie zatrudniamy 10 osób. Dodatkowo współpracujemy z ok. 30 osobami ( konstruktorzy, instalatorzy, geodeci, inspektorzy nadzoru, kosztorysanci). Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu budynków biurowych, przemysłowych, mieszkalnych, jednorodzinnych i w projektowaniu wnętrz.

Szczególna uwagę poza architekturą przykładamy do szczegółowego opracowania dokumentacji. Nasze projekty są zawsze rysowane z największą dokładnością. Stworzyliśmy specjalny wewnętrzny system kontroli rysunków przez szefów firmy oraz przez zatrudnionego z zewnątrz sprawdzającego.

Bardzo ważne w naszej pracy jest opracowanie strony graficznej naszych projektów, staramy się o jak najlepsze wizualne zaprezentowanie projektów, do każdego projektu na każdym etapie projektowania  wykonujemy wizualizacje komputerowe i makiety. Każdy projekt jest przez nas nadzorowany na budowie, a wykonawcy wyłaniani są na drodze przetargu, gdzie ważny jest aspekt kosztowy jak i jakościowy.

Obszary usług
Polska and Europe
Adres
ul. Radna 10, lok. 23
00-341 Warszawa
Polska
+48-226228225 www.sda.com.pl
Prof pin.png%7c52.240856,21