PB/STUDIO – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Sopot | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
PB/STUDIO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
PB/STUDIO
PB/STUDIO
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

PB Studio to pracownia założona przez Hannę Bialic i Jakuba Piórkowskiego, której głównym polem działania jest architektura i projektowanie wnętrz. Doświadczenie zdobywaliśmy w biurach projektowych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech, przy projektach różnej skali, od architektury obiektów biurowych i dużych założeń mieszkaniowych, przez domy jednorodzinne, po wnętrza publiczne i prywatne. Efekty naszej pracy to wynik indywidualnego podejścia do klienta a każdy nowy projekt to opowieść, w której główne role odgrywają funkcja, forma i kontekst miejsca.

Usługi
  • projektowanie architektoniczne
  • projektowanie wnętrz
  • projekty mebli
Obszary usług
Polska i Europa
Adres
ul. Krótka 3a/1
81-842 Sopot
Polska
+48-608313231 www.p-bstudio.com
Prof pin.png%7c54.436573,18