Korulczyk Luxury Design – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Korulczyk Luxury Design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Korulczyk Luxury Design
Korulczyk Luxury Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

▶ KIM JESTEŚMY ?

Firma Korulczyk Luxury Design [ KORULCZYK DESIGN ] – została założona w 2010 roku przez Adama Korulczyka.Poza instytucjonalnymi projektami, w naszym Portfolio widnieją również projekty Inwestorów prywatnych w Polsce i za granicą. W obecnym roku zaproszono nas do udziału w opracowaniu projektów koncepcyjnych stacji metra w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz luksusowego hotelu w Wietnamie.Wynikiem naszych kreatywnych i pełnych pasji działań jest Zadowolenie Klientów poparte listami Referencyjnymi.

▶ WŁAŚCICIEL FIRMY

Adam Korulczyk (ur. 1978 roku w Polsce) – polski projektant, wizjoner, artysta, propagator stylu LUXURY – FUTURISTIC w zakresie projektowania architektury, wnętrz, wzornictwa i identyfikacji wizualnej. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku – kierunek Architektura Wnętrz. Sztuką i projektowaniem zajmuje się od 1992 roku. Wybrane zrealizowane projekty:

– Aktualizacja Manuala Standardu Designu Miejsca dla ING Banku;

– Projekt wnętrz z wytycznymi do branż ING Banku – oddziały korporacyjne w Polsce;

– Projekt wizerunku geometrii elewacji nowo-projektowanego budynku w Warszawie / SM Służew nad Dolinką;

– Projektu wizerunku oświetlenia elewacji oraz stylistyki przejścia bramowego budynku przy ul Sonaty w Warszawie / SM Służew nad Dolinką:

– Wsparcie projektowe warszawskiej Fundacji Pociechom w obszarach planistycznych, architektonicznych i identyfikacyjnych;

– Projekt wnętrz salonu Kosowski Studio Fryzur;

– Projekt wnętrz kliniki Budzik w Warszawie;

– Projekt apartamentu na Dolnym Mieście w Gdańsku;

– W latach 2005-2008 wspierał rozwiązaniami projektowymi firmę BRP podczas realizacji wnętrz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gdyni – otrzymał wyróżnienie za wysoki poziom artystyczny z rąk Prezydenta Miasta Gdyni: Wojciecha Szczurka.

W 2013 roku dokonał oficjalnej prezentacji swojej firmy Korulczyk Luxury Design, podczas której poznał Zarząd instytucji jaką była: „Fundacja – Światowe Centrum Dydaktyczne w Żelazowej Woli – miejsce urodzin Fryderyka Chopina”. Prezentacja spotkała się z tak ogromnym uznaniem że został zaproszony do objęcia stanowiska Dyrektora ds projektów w Fundacji.Jako wolontariusz wspiera projektowo warszawską Fundację Pociechom.

Hobbystycznie zajmuje się rysunkiem i malarstwem artystycznym, fotografią.

Posiadacz czarnego pasa w Aikido i stopnia 2 DAN.

▶ CO ZAPEWNIAMY ?

Firma Korulczyk Luxury Design [ KORULCZYK DESIGN ] zapewnia:

1. Unikatowe koncepcje architektoniczne,

2. Kompleksowe projektowanie wnętrz z wytycznymi dla branż,

3. Projektowanie Księgi Standaryzacji Designu Miejsca dla Korporacji i Sieci Sprzedażowych,

4. Projektowanie przestrzeni Expo,

5. Projektowanie identyfikacji wizualnej dla firm i korporacji,

6. Projektowanie funkcjonalne terenu – Masterplan,

7. Projektowanie linii stylistycznej jednostek pływających,

8. Profesjonalny nadzór autorski i koordynację realizacji.Działalność firmy w branży projektowej opiera się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym w trakcie wieloletniej praktyki.

▶ MISJA

Nasza Misja polega na rozwijaniu wartości twórczych w obszarze Sztuk Pięknych w korelacji z oczekiwaniami piękna i komfortu ze strony Odbiorców.

▶ DLACZEGO MY ?

Ponieważ w naszej pasjonującej pracy uwzględniamy w szczególności następujące elementy:Przekuwamy Twoją wizję w realny projekt spełniający Twoje oczekiwania;Kreujemy unikatową stylistykę i innowacyjność geometryczną, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb;Dostosowujemy wizję i projekt do Twojego budżetu oraz kluczowych wytycznych;Uwzględniamy w projektach uwarunkowania kulturowe;Dbamy o precyzję w wykonaniu i koordynacji realizowanego projektu;Nadzór Autorski w rzetelnej i terminowej współpracy z Inwestorem poparty doświadczeniem w prowadzeniu pełnometrażowych projektów w sektorze prywatnym i publicznym.

▶ GRUPA KLD

Negocjacjami, przygotowaniem koncepcji i kompletacją projektu wykonawczego zajmuje się bezpośrednio właściciel firmy Adam Korulczyk. W umyśle Adama powstaje zespolenie wizji Inwestora z jego wizją twórczą, którą profesjonalnie przekuwa na możliwości technologiczne i wykonawcze w ścisłej współpracy z Inwestorem i Branżystami.

Na życzenie Inwestora, firma koordynuje prace podwykonawcze polegające na wykonywaniu mockupów i prototypów własnoręcznie zaprojektowanych przez Adama Korulczyka.

▶ TERYTORIUM

Korulczyk Luxury Design [ KORULCZYK DESIGN ] działa w skali globalnej dla klientów sektora VIP w obszarach inwestycyjnych.Obecnie prowadzone są prace projektowe i negocjacje w następujących lokalizacjach:

Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wietnam.

▶ DLA WAS

Dziękujemy za zainteresowanie firmą projektową Korulczyk Luxury Design [ KORULCZYK DESIGN ] .Projektujemy na obszarze całego globu. Prowadzimy lokalne i zdalne prace projektowe w uzgodnieniu elektronicznym: e-mail i komunikatory.Każdy projekt posiada bardzo złożoną strukturę złożoną z kilku tysięcy obiektów i w związku z tym ważne jest skuteczne i logistyczne planowanie.

Usługi
Projektowanie wnętrz
Obszary usług
Globalny
Adres
W.A. Mozarta 6
02-736 Warszawa
Polska
+48-698103698 korulczyk.com
Prof pin.png%7c52.1713504,21