Easst.com – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Poznan | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Easst.com
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Easst.com
Easst.com
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Easst.com jest dynamicznie rozwijającym się biurem architektonicznym,
które projektuje zarówno architekturę jak i wnętrza. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się nadać mu niepowtarzalny klimat. Poszukując  harmonii i formy dbamy o to, by w tworzonych przez nas projektach nawiązywać do atmosfery miejsca i wyrażać ją za pomocą sensualnych materiałów.

Nasza praca obejmuje wszystkie etapy związane z tworzeniem przestrzeni, począwszy od koncepcji, która ma być dokładną odpowiedzią na oczekiwania klienta, poprzez projekty budowlane wszystkich branż, uzyskanie pozwolenia na budowę, projekty wykonawcze, szczegółowe rysunki detali, wyceny, kalkulacje, kosztorysy oraz nadzór autorski.

Easst.com jest również firmą wykonawczą, która pełniąc funkcję inwestora zastępczego realizuje obiekty pod klucz lub przejmuje proces zarządzania budową, dzięki temu klient nie musi brać udziału w skomplikowanym procesie budowlanym, a jedynie czekać na końcowy etap – rozpoczęcie użytkowania.

Obszary usług
  • Poland
  • Germany
  • Switzerland
  • Poznan
Adres
ul. Woźna 9/3
61-777 Poznan
Polska
+48-612212750 www.easst.com
Prof pin.png%7c52.4080979,16