Barbórka Design – profesjonaliści w kategorii Oświetlenie w miejscowości Warszawa | homify
Barbórka Design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Barbórka Design
Barbórka Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Barbórka Design to marka założona przez Barbarę Turską-Knyziak - graficzkę i ilustratorkę. Zajmuję się projektowaniem i ręcznym wytwarzaniem unikatowych lamp z recyklingowanego papieru. 

Wszystkie projekty są autorskie, lampy wykonywane są przeze mnie własnoręcznie.  Inspirację do swojej pracy czerpię z natury i z otoczenia. Tworzone przeze mnie lampy są funkcjonalne i trwałe; Proste, minimalistyczne - jak lampy Hoc lub ozdobne, o wyszukanej formie - jak lampa Oslo czy zestaw Coffee & Milk. Dbam o to, aby moje prace były wykonane precyzyjnie i dokładnie.

Wykorzystuję materiały ekologiczne, głównie dobrej jakości papier pozyskany z czasopism, utrwalany lakierem ekologicznym. Technika wykonania oraz wielokrotne lakierowanie sprawiają, że lampy są sztywne, trwałe, odporne na wilgoć, można je czyścić wilgotną tkaniną.

Wybierając styl życia w zgodzie z naturą i zasadą nie niszczenia środowiska naturalnego,  styl ten przenoszę na wykonywane przez siebie produkty, całkowicie ekologiczne, wykorzystujące materiały z odzysku, wykonane ręcznie, beż użycia chemii.

Usługi
  • projekt i wykonanie unikatowych
  • ekologicznych abażurów
Obszary usług
Europa and Polska
Adres
04-639 Warszawa
Polska
+60-1319186 www.barborkadesign.com
Prof pin.png%7c52.2199897,21